Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 6ra vagyok kiírva és...

December 6ra vagyok kiírva és tanácsot szeretnék kérni, hogy milyen ruhában hozzam ki a babát a kórházból?

Figyelt kérdés

Hordozóba gondolom nem lehet a pólyát bekötni..

De túl öltöztetni sem szeretném,hisz fűtés lesz az autóban.Első baba:) Ti miben hoznátok haza?:)


2009. szept. 28. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nov 7re vok kiírva :)

Mózesban és bundazsákban hozzuk majd haza,dupla sapi (1vékony,1vastag),body és plüss rugi!

2009. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dec 3-án született első fiam 10 éve, fontos, hogy rétegesen öltöztesd! Body, rugi, lábzsákos kabát. Sapka!!!

A fején mindig legyen valami a piciknek nagyon árt a huzat, hideg a kis fejüknek!!!

2009. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11:15 vagyok, a most kicsi babámra télen sokszor tettem a rugira egy talpas nadrágot. Érdemes egy számmal nagyobbat venni, hogy kényelmesen rá tudd húzni a rugira. Babakocsiban is így vittem. Meg betakargatni és ennyi.
2009. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly dec.7-én szültem :) Inkább öltöztesd fel a babádat, hiszen az utcán is lesz, amíg a kocsihoz értek, vagy a lakáshoz, a kocsiban meg vegyétek le a fűtést, ne menjen maximumon. A babára adj bodyt, rugit, vastag pulcsit, nacit, overállt, sapkát. Pólyával szerintem majd otthon "bajlódj", a babát hagyd a hordozóban, jól bekötve a kocsiban.

Szerencsére decemberben elég egyértelmű az időjárás :) JÓL öltöztesd fel a babádat :)

2009. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)Mindenképpen jól beöltöztetem a kiscsajt:) A pólyától kicsit idegenkedem,de anyósom mindenárom ránk akarja kényszeríteni:( Szerinte másban nem is lehet 3 hónapig egy kisbaba...:(Úgyhogy betörik a feje,ha megtudja,hogy nem pólyában hozzuk haza a babát.De nem érdekel,az én babám és nem engedem,hogy beleszóljon..:(
2009. szept. 28. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mond meg anyósodnak, hogy ha kocsival hozzátok haza, nem is rakhatod pólyába a babát, mert vagy babahordozóba, vagy olyan mózesba lehet csak, amit be lehet kötni a kocsi hátsóülésére. Azoknak meg van biztonsági övük, amit a lába között kell áthúzni. ha jól tudom,a mózesba is be kell kötni: javítsatok ki, ha tévedek. De még ha tévednék is, azt anyósod nem tudja meg, úgyhogy mond csak ezt neki. :))
2009. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is december elejére vagyok kiírva. Én badyt, plüss rugit, egy plüss kis kabátot és bundazsákot vettem, na meg persze egy vékony és egy vastagabb sapit. A nagyon meleg fűtés a kocsiban meg amúgy sem jó, főleg ha kinn meg tök hideg lesz, a hirtelen hidegből melegbe, az sem tesz jót.

A pólya amúgy nem rossz, én biztosan használni fogom az első hetekben. Sokkal jobb lesz a baba tartása is. Láttam a családban példát már mindkét módszerre, szóval van összehasonlítási alapom.

Mindannak ellenére ne hagyd, hogy bárki is beleszóljon a gyereknevelésbe. Tanácsot persze adhatnak, amit aztán vagy megfogadsz, vagy nem. :)

2009. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell pólya. Én nov 30-ra vagyok kiírva. Már megvan mibe hozom haza. Hosszú újjú body,hosszú újjú plüs rugi,bundazsák, vékony sapi, vastag sapi rá, kezére kiskesztyű,úgy a hordozóba, takaró. Bár mi kocsival jövünk haza,de biztosra kell menni. :)

31km

2009. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is dec. 6-ra vagyok kiírva. :)

Amit én adok majd rá: hosszú ujjú body, kiszokni, plüssrugi, kesztyűs bundazsák, sapka, kapucni és egy pokróc még, mert ki tuda milyen idő lesz. Az autóban meg ha meleg van akkor csak lehúzom a bundazsák zippzárját, azt majd meglátjuk. Az első fiam októberi, őt is hasonlóan öltöztettem, csak vékonyabb rugi, vékonyabb sapka és vékonyabb bundazsák volt. :)

2009. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!