Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és vérzek!...

Balázs Ramóna Mercédesz kérdése:

Terhes vagyok és vérzek! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
18hetes terhes vagyok és ha pisilek vagy ha meg törlöm magam véres a wc-papir! mitől lehet ez????

2013. máj. 6. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia, én 24 hetesen így voltam, azonnal bementem a kórházba, bent tartottak, infúziót kaptam. Nem volt semmi baj, utána hazaengedtek, és egészséges babám született.

Tehát ne idegeskedj, de mindenképp lásson orvos, ne késlekedj, ha nincs baj, akkor jó, de ha meg lenne valami, a kórházban mindenképp tudnak segíteni, szóval siess mielőbb lássanak!!!!

2013. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálam rendszeres volt az ilyen. Az első hónapban még meg is jött a havim, a köv hetekben többször volt barnás, pirosas vérzés 2-3 napig. 20. héttől meg megint volt hol több, hol kevesebb vérzés. Soha nem tudták megmondani, hogy honnan jön. Amúgy időre született a gyerkőc.

Menj orvoshoz, sztk, kórház, tökmindegy. Lehet, hogy "csak" a méhszájról jön, de lehet haematóma, lepényleválás, akármi.

2013. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál dokinál mit mondott?
2013. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen voltam dokinál azt mondja nincs semmi baj a babával meg nézte uh-n !:) csak sok pihenésre van szükségem! köszönőm mindenkinek aki irt! :)
2013. máj. 6. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!