Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg pisi? Én annyit...

Rengeteg pisi? Én annyit pisilek kb egy hete hogy az hihetetlen, egész nap vagy 30 szor elmegyek a budira?

Figyelt kérdés
lehetséges hogy a pici már ráülne a hólyagomra? Ha kevesebbet iszom akkor i s sokat járok ki....
2013. máj. 10. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
23 hetes vok
2013. máj. 10. 19:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, én terhesen úgy terveztem meg az útvonalaimat, hogy azt néztem, hol van vécé. Pl. beszaladok a TB-hez, ott pisilek, átszaladok az okmányirodába ott pisilek, vennem kell ezt vagy azt, de ott nincs vécé, akkor az egyik bevásárlóközpont felé megyek mert ott pisilhetek....


Egyszer egy terhes kolléganőm mondta, hogy úgy nevetett valamin, hogy azt hitte bepisil. Mondtam, hogy az utolsó hetekben be is fog. Azt hitte viccelek.... :-S


Majd azt is megszokod, hogy mielőtt tüsszentesz és már facsarja az orrod, nem a táskádba nyúlsz zsepiért, hanem keresztbe teszed a lábad és szorítasz.

2013. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
húh, köszi, én még ez nem hallottam vagyis igen a vége felé mondták hogy így lesz csak én hamar gondoltam.... még...
2013. máj. 10. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:

En is sokat pisilek, foleg most, tobb vizet iszok, de nekem inkabb este kell mikor szeretnek aludni, es 10 percenkent megyek ki...

Napkozben telefonnal jarok wc-re, nezelodok a neten 2 perc mulva ugy is jon ugyan annyi :D 29h

2013. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sokszor a párom akkora szemekkel néz rám , hogy meginnt megyek hisz most jöttem ki a wc-ről...:-)
2013. máj. 10. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem szinte a 7-8. héttől ez volt. Amikor már nagyobb lett,akkor meg végig a hólyagomon ugrált, focizott vele. Éjjel-nappal a vécét jártam. Uh előtt 10 perccel pisiltem, mire bementem, kiküldött pisilni, mert nem tudott ultrahangozni. Szülés után elmúlt minden, normális lett :-) boldog babavárást :-)
2013. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4/6-os vagyok..kezdodik az esti menet, ez elfog tartani hajnali 2-3-ig mint mindig :-D most is nagyon kell, de meg kuzdok :-D
2013. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!