Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor a baba kinyomja magat...

Amikor a baba kinyomja magat es nagyon feszit az neki jo, vagy eppen ellenkezoleg, kellemetlenul fekszik eppen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az utolsó időkbe nekem állandóan ezt csinálta manókám. Ha bele gondolsz eléggé kicsi helyen van és azért nyújtózkodni stb szeretne ő is

2009. okt. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem érzi Ő rosszul magát olyankor. Onnan gondolom, hogy nekem pont tegnap este kinyomta magát és egy öklömnyi dudort hagyva a hasamon szépen elaludt. Ha nem lenne neki kényelmes szerintem nem szundikált volna el. Amúgy is sokat nyomja ki magát, hát de hát nem sok hely van már és valahova nyújtózni kell.:)

38 hetes kismami

2009. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Azért nyomja ki magát, mert helyezkedik, és azért helyezkedik mert épp nem jó neki, ahogy van...

Kevés helye van, tölts el te 10 hetet fejjel lefelé, összegubózva....

2009. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annak idején mindannyian eltöltöttük azt a 10 hetet fejjel lefelé, összegubózva! :)

Mondjuk én nem emlékszem rá! :D:D:D

2009. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!