Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt itt két missed ab....

Kinek volt itt két missed ab. után sikeres terhessége?

Figyelt kérdés
Sajnos tegnap megint megműtöttek mert nem volt szívműködés. Egyszer már 4 hónapja ugyanigy jártam. Nagyon félek igy már nem merek több terhességet vállalni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Tanácsokat ötleteket várnék. Köszi Lányok
2009. okt. 1. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
en is igy jartam es most ismet kismama vagyok 27 hetesen.nem szabad feladni es csak pozitivan sok sikert neked!
2009. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek. Vizsgáltasd ki magad, sok oka lehet, amiért így jártál, kétszer egymás után nem lehet pusztán balszerencse. Néhány ok, ami miatt ez történhet:

1. Anyának kevés a trombocita száma, a baba nem tud megtapadni, és rendesen fejlődni

2. Az anyának magas az inzulinszintje, nem megfelelő a sejtanyagcsere, emiatt nem fejlődik a baba, elvetél

3. Az anyának nem megfelelő a PH értéke a méhének. Sajnos ritkán vizsgálják meg, elég költséges vizsgálat

4. Kevés a sárgatest, vagy ingadozik, nincs elég a baba fejlődéséhez

5. Genetikai betegsége van a babának, ami a férfi és a nő "összeférhetetlensége" okoz


Kérlek, ne haragudj, hogy okoskodom, de ha 2 ilyen is történt, nem szabad elmenni mellette, nem szabad engedni, hogy lerázzon az orvos. Sógornőmnek a vérével volt baj, másik ismerősömnek az inzulinnal, számtalan eset van, amikor a sárgatest okozza a baj. Barátnőm barátnőjének pedig a méhe PH-ja volt rossz (de itt már volt szívverés, de kilökte a babákat a szervezete)


Nagyon sajnálom ami Veletek történt, fel a fejjel. :(

2009. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 missed után van egy 11 hónapos kislányom.

Tudom, hogy nagyon nehéz, de ne add fel!

Én Utrogestan-t, No-spa-t, MagneB6-ot kaptam.

És csak pozitívan! Nagyon fontos (bár az első 12 hétben én is rettegtem)!

Vizsgáltasd ki magad, aztán hajrá!

2009. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első volt missed, rá egy évre egy spontán vetélés majd egy műtét szív alakú méh miatt. Most már 18 hetes vagyok, hétfőn megyek uh-ra és még most is rettegek, bár eddig (kop-kop-kop) minden a legnagyobb rendben volt!Azt hittem a 12. hét után majd megnyugszom, de soha nem fogok. Mindig van ami miatt aggódom. De ne add fel!! Félni fogsz, ez természetes, de sikerülni fog! Csak most már nézzetek utána, hogy mi lehet az oka, mert kettő egymás után már nem lehet véletlen. Mielőtt újra próbálkoznátok vizsgáltassátok ki magatokat, ne legyen lehetőség egy újabb csalódásra! Sok sikert!!!!!
2009. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először 5 hetesen, aztán 6 hetesen, januárban 10 hetesen elment a pici. Most 10 hetes vagyok. Táppénzen 0 7. héttől, igyekszem az izgalmakat és a fáradságot kerülni és reménykedek.

Nekem nagy valószínűséggel a stressz okozta és a pörgös életmódom.

A 6. héttől duphastont szedek, és még ha akarnék se bírnék dolgozni, olyan fáradékony és émelygős vagyok.

A 3. vetélést követően, amint dolgozni kezdtem babaruhákat kezdtem vásárolgatni...én nagyon remélem, hogy összejön.

Bátorság!

2009. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenféle vizsgálatot elvégeztettünk mi is. Interneten találtuk a köv:

Országos Gyermekegészségügyi Intézet (OGYEI - www.ogyei.hu)

2009. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is kettő volt, és most itt van az 5. hetes kisfiam!!!

Van remény, csak vigyázz magadra, és járj sűrűn dokihoz, ha másért nem, mert megnyugtat, legalábbis engem igen.

Sok kitartást!!

2009. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztatásként írom, hogy nekem ötödikre sikerült megtartani a kisbabámat. :(.

Rengeteg idő telt el mire kiderült: Pajzsmirigy probléma, és egy kis PCO.

Az előttem szólókkal egyetértve még kiegészíteném a vizsgálatokat egy hormontükörrel, TSH-val amit endokrinológussal nézetsz meg nem nőgyógyásszal és nem is háziorvossal!! , illetve egy hüvelyi 4D-s uh-val, mert nekem ott derültek ki a ciszták, amit előtte a hagyományos sztk-s ultrahanggal nem vettek észre!

Kívánok neked minden jót, és kitartást!!!!!!!

Feladni tilos!!!

Üdv: 36 hetes kismami

2009. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Három baba elvesztése után (7. hétben) 18 hetes vagyok :)! Ne add fel sikerülni fog! Ha esetleg keresel egy orvost, a Fülöp Vilmost tudom ajánlani. Ő foglalkozik nagyban vetélő nőkkel..hihetetlen jó ebben. Szólj ha kell az elérhetősége. Fel a fejjel!!
2009. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!