Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után kinek volt...

Missed ab után kinek volt sikeres, nyugodt terhessége?

Figyelt kérdés
Aggódtatok az elején, nehogy még egyszer előforduljon? Mit csináltatok másképpen?
2010. jún. 13. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Off!

Bocsi,ez engem is érdekell,missed után 13 hónappal végre úgy néz ki,hogy sikerült és tele vagyok pánikkal!!!

Várom Én is a tanácsokat!!!

2010. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, nekem is volt. :(
2010. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni aggódtam, de ahogy egyre jobban éreztem öt pl mikor már mozgott sokkal biztosabb voltam magunkban. Semmit nem csináltam másképpen.
2010. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Nekem tavaly májusban volt m.ab,és októberben pozitív lett a teszt.Az első 12 hét nagyon hosszú volt,de rendben ment minden,majd utána a 20 hetes ultrahangon kisebb volt 1hét 5 nappal,plusz amnionszalagot talált a doki a méhlepényen,.Most vagyok 33.ik hétben,és a nagylány úgy össze szedte magát hogy most 1 hét 2 nappal nagyobb,2,3kg,és az ultrahangos adatok alapján teljesen egészséges.Viszont még mindig farfekvésben van,és a doki szerint ha így halad akkor 4 kg felett lesz mire megszületik,és ha nem fordul be akkor császár lesz a vége.De azt sem bánom ha a baba érdekei azt kívánják.Már kevesebb csak egy bő hónap van hátra.Már nagyon várom hogy megszülessen.Kívánok mindenkinek,nyugodt terhességet,és könnyű szülést.
2010. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én most 14 hetes vagyok. Ezek a hetek elég durvák voltak. Nagyon lassan telt az idő. Nekem eddig feküdnöm kellett. Szerencsémre találtam egy nagyon rendes dokit. Elég sokat jártam hozzá. Mondta hogy ha aggódom nyugodtan hívjam és mindíg megnézett ultra hanggal. Pénzt nem fogad el sokszor. Most pedig vettem magzati szívhang hallgatót. Apával mindíg meghallgatjuk a babót. Nagyon jó ez a szerkezet. Elég aggódós vagyok pedig már van egy gyermekem. Én most nagyon vigyázok magamra.
2010. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 évre rá sikerült teherbe esni. Az összes ultrahangra és vizsgálatra velem kellett, hogy jöjjön a férjem. A vérvételekre már nem jött. Az első terhességnél, ami nem sikerült nem volt velem a férjem az UHnál. Nagyon rossz volt amikor közölték, hogy nem életképes. És amikor kijöttem a vizsgálóból nem volt kinek a vállára dőlni, hogy kisirhassam magamat.

A második terhességnél nagyon figyeltem, hogy ne szedjek be semmi gyógyszert, és vitamin sem szedtem (ezt a doki mondta, hogy nem kell). Viszont az étkezéseimre nagyon figyeltem. Sportoltam, de azt is egyeztettem a dokival. Amikor nagy pocim volt, akkor terhestornáztam (otthon DVDre).

Minden vizsgálatra rettegve mentem.

2010. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Tavaly január 19-én műtöttek. Március 14-én jött meg utoljára. Vagyis műtét utáni második menstruáció volt az utolsó. Decemberben megszületett a fiam. Most már fél éves :-)

Sok sikert!

2010. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, aggódtam,főleg az első három hónapban,mert az első baba a 11.héten ment el, de szerencsére nem volt semmi gond a második terhességemmel,minden rendben ment, gyönyörű kislányom született. De ne aggódj, nagyon sokan egészséges babát szülnek missed ab után.
2010. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,minden rendben lesz! Barátnőmnek is missed ab-ja volt a 8.héten. Szerencsére most pedig 35 hetes kismami.Teljesen komplikációmentes várandósság.Semmit nem csinált másképpen!

Gratulálok!

2010. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Amit javasolni tudok, az újabb terhesség előtt egy alapos kivizsgálás. Én 10 hetesen vesztettem el az első babámat, aztán 1,5 évet vártunk a most 38 hetes pocilakó kislányunkra. Pedig nagyon egyszerű oka volt,hogy nem tudtam előbb teherbe esni, pajzsmirigy alultermelés, ami miatt az első baba sem maradt meg valószínűleg. Nem árt egy hormonvizsgálat, és egy átjárhatósági sem, sok időt és idegeskedést meg lehet spórolni. Valamint én a biztonság kedvéért a 14. terhességi hétig Utrogestan kúpot kaptam, a sárgatest elégtelenség kiküszöbölésére. Kb.a 20. héttől folyamatosan kezdtem megnyugodni, hogy ez a baba már velünk marad. Így is lett, és így a vége felé energikusabb vagyok, mint valaha.

Nem szabad sokat parázni, a kisemberre kell bízni a dolgokat. Az elvesztett babára is vigyáztál, nem te tehetsz róla, sajnos ilyen az élet. Sok sikert!!!


38 hetes kismama

2010. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!