Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajba kerültem Mit...

Nagy bajba kerültem Mit csináljak?

Figyelt kérdés

...párommal 8 hónapja benne vagyunk a baba projektben. hónapja veseköves lettem azóta leálltunk + elkezdtük tervezni az esküvőt augusztusra és gondoltuk normális párként utána folytatjuk.

Újra elkezdtem cigizni (1 doboz majd egy hónapig elég, de akkor is) és az utóbbi hónapban 5 szülinapon is voltunk és hát iszogattam...

Reggel meg pozitívat teszteltem...nem is értem hogyan alig voltunk együtt akkor is védekeztünk....

Most mit tegyek...jó gondolom az orvos többet tud mondani...de még oda el nem jutok ...szerintetek mekkora az esélye hogy beteg lesz...rendellenes fejlődés stb..


2013. máj. 21. 07:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az alkohol miatt egyáltalán nem kell aggódni, 6 hetes kora előtt lényegében nem tud ártani neki... a cigivel kicsit azért más a helyzet, azt azért érdemes letenni babatervezesé előtt... DE nagyon sok nő dohányzik a terhesésge előtt és egészséges babájuk lesz, ha aggódsz azzal többet ártasz, szóval nyugi, nem lesz semmi baja.


Boldog babavárást!

2013. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!