Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjen vagy maradjon a kutyám?...

Menjen vagy maradjon a kutyám? Hármas ikreket várok!

Figyelt kérdés

A történetem röviden:

Van egy három éves szobakutyám,akit nagyon szeretek és sokat foglalkozok vele.

De kiderült,hogy hármas ikreket várok,lombikkal jött össze,már biztos,hogy megmaradnak.

Férjemmel ketten vagyunk,nagyszülők nem élnek,segítségre nem számíthatunk,max. a önkormányzat által kirendelt segítőre.

Hármas ikrek mellett kizárt,hogy normálisan tudnék foglalkozni a kutyámmal,így el szeretném ajándékozni.

Tényleg a szívem szakad meg,ezért sem akartam a kérdést a Kutyák kategóriákba tenni,mert ott csak úgy röpködnek az oltások egy ilyen kérdésre.


Ti mit tennétek a helyemben?

(Sajnálom,hogy így alakult,de nem látok jobb megoldást.Ja,és nem menhelyre szeretném bevágni.)



2013. máj. 21. 12:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

a mi kutyánkat költözés miatt ajándékozták el a szüleink, szintén 3 évesen, elpusztult :( nagyon ragaszkodott hozzánk, az új helyen nem evett.

persze nem mindenki bír ugyanannyit, de a szomszédunk is hármasikreket nevelt + kutyájuk is van. eleinte nehéz, később a babát is viszed sétálni, levegőzni babakocsiban, gondolom nem mindig egyedül, férjed vihetné a kutyát. vagy ha jól nevelt, te is tudod.

azoknak akik azt mondják milyen hülye emberek vannak, hogy nem értik meg, hogy ilyen szituban EL KELL ajándékozni és ez miért baj, mert a kutya nem gyerek, csak annyit szeretnék mondani, hogy lehet, hogy nem gyerek, de az ember amikor befogad egy állatot, akkor felelősséget vállal érte. egy élőlény, nem valami tárgy. nem lehet jobbra balra dobálni, mint ahogy néhányan képzelik.

én nem ajándékoznám el, előbb én is kipróbálnám mennyire viseli jól vagy rosszul a kevesebb törődést. ha nem megy, akkor tudhatod biztosan, hogy megpróbáltad, de egyszerűen erődön felül van a dolog.

2013. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
45%
MIért kéne elajándékozni??? Annyira bánni fogod!!! Néhány hónap és a gyerekeid játszanának, foglalkoznának vele! Miért nem gondoltál erre, amikor megvetted? Vagy gondoltál? A kutya nem játék!!! Mikor a lányom született, 2 éves volt a kutyánk, lakásban éltünk, mégis megoldottuk! Nagyszülők nálunk sincsenek! Aztán 1 éves volt a lányom, mikor jött a 2. kutya, most pedig a 2. gyerek! Nem összeférhetetlen!!! Egyébként a gyereked is odaadnád valakinek???
2013. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Végül hogy döntöttél?Ha "lemered" írni azok után hogy kaptál hideget meleget,érdekelne!
2013. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Véletlenül találtam meg ezt a kérdést, de engem is érdekelne.:)

Üdv.

egy ötgyerekes (köztük hármas ikres), 3 kutyás anyuka

2013. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!