Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet butus kérdés, de már...

Lehet butus kérdés, de már most imádom a kislányom, mi kesz később? =)

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok, ès imádom:)) elmegyek magamnak ruhát venni, és veszek is...csak soha nem magamnak hanem a picikémnek:))

Egyszerűen egész nap le nem tudom venni a kezem a pocimról, és mindig rúgdos:))

Most is:))


Kismamik nektek is ilyen??:)


2013. máj. 23. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Csodás dolog ez, és én is így érzek!


Aki meg túl csöpögősnek és "visszataszítónak" érzi ezt, azzal lehetnek a gondok. Normális keretek közt szeretni valakit? A szeretet nem a keretekről szól...


Ha majd kibújik nem szabad elkényeztetni, de szeretni a végtelenségig lehet. :)

2013. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Végre felkeltem:)

Köszönöm mindenkinek, és gratulálok is:)

Látom, ne, csak én vagyok ilyen, nekem új ez az egész, szó szerint minden moccanatot csodaként élek meg:)

Lehet valaki nem így éli meg, de hát nem vagyunk egyformák...

Csak egyszerűen csodálatos, nem gondoltam volna...hiszen "annyian vagyunk" , mitől lenne az én várandósságom csodás...hát ezt is megértettem:)

2013. máj. 24. 10:43
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

Örültem a (faros) császárnak is, mert annál előbb megláthattam, milyen, jól van-e,egészséges-e. Amikor műtét után behozták a szobába, és odaadta a nővérke, csak lógott a kezei között a hónaljánál fogva, rajta egy bitangnagy pelus, és: BELEPILLANTOTT A SZEMEMBE! A nagy kék szemeivel (a szeme színét örökölte egyedül tőlem, de nekem ez Mindent jelent). Feküdt a mellkasomon, beszéltem hozzá és próbált odanézni rám. Gyorsan csináltam egy képet a telcsimmel, ez a mi első közös képünk.

Második babás anyukákkal voltam egy szobában, de azok összesen nem sutyorogtak-beszélgettek annyit a picijükkel, mint én. Sokat simogattam a kis fejét, ez azóta is megnyugtatja.

A negyedik napon jött meg a tejem, addigra már túl voltam 1-2 fogcsikorgatáson, h meddig kell éheznie a kislányomnak? Adni nem akartak semmit, bababarát címszóval.

Imádtam(most is)a kis pisze orrát, ahogy rávettem, h minél nagyobbra nyissa a csöpp száját, nézte, hogy ÁÁÁÁÁÁ, és persze 3.-ra 4.-re sikerült elkapni. Persze szopi közbe kellett körülnézni a szobában, cicivel a szájában... És bármilyen hangulatom is volt a hormonoktól (MgB6) vagy a kiavatlanságtól, vagy bosszankodtam amiért apa keveset van velünk, amikor ránéztem, megsimogattam az én napsugaramat, elfejeltettem a bajokat, a bosszúságokat. Most is sokat bújunk egymáshoz (2,5 éves), és szépen beszél, megától kezdte mondani, hogy "nagyon szeetjek". Kell ennél nagyobb gyönyörűség?

2013. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!