Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik otthon vagytok...

Kismamák akik otthon vagytok mikor keltek? Főztök, takarítotok minden nap? Felkeltek reggelente a férjeteknek kaját csinálni? Hogy megy az alvás nektek?

Figyelt kérdés
Teljesen el van csúszva az alvásom,ezért későn kelek,este nem tudok aludni,ha korán kelek nem bírom estig alvás nélkül.Nagyon gáz,hogy 10-11 körül kelek mindennap?
2013. máj. 27. 11:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A párom néha rámförmed,hogy nem porszívóztam,de attól mindig nagyon görcsölök és kifulladok,ezért heti 1-2szer csinálom csak.Neki hiába mondom néha,hogy állva elalszom (a vérnyomásom kávé után is 89/56)mindig rámszól,hogy keljek fel korán.Úgy vagyok vele,hogy legyen szöszös a szőnyeg vagy legyen pókháló a sarokban,de ne görcsöljön a hasam mert az a babának sem jó és nem akarom,hogy baj legyen.De sokszor nem érti meg,mert az anyja veszélyeztetett terhesen pattogott a család körül és szerinte én csak kényeskedem. :-(
2013. máj. 27. 12:44
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 evesem nem engedi,hogy 7nel tovabb aludjak + egesz nap emelgetnem kell ot na meg fozni neki es setalni vele stb. En is kemenyedek de olyankor veszek be egy kis magne b6ot es elmulik.A kemenyedes amugy nem jelent bajt.En nem szeretem elhagyni magam es ha nem vagy veszelyeztetett terhes neked sem ajanlom!!Alacsony a vernyomasod mert nem mozogsz eleget!Nekem kave utan is 100 a max szoval minden nap setalok legalabb 1 orat es attol kevesbe erzem magam faradtnak.konbiban kell maradni mert ha az ember eltunyul akkor nehezebb lesz megszulni azt a babat mert ott kell allokepeseg !Az elozovel 36 orat vajudtam es a vegen megis volt erom kitolni mert akkor sem hagytam el magam.A masik a baba szuletese utan is kell a kondi!!Hidd el ha tobbet mozogsz a tested felveszi a ritmust.A sok fekvestol csak lustabb faradtabb lesz az ember.
2013. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia, gratulálok!

Hát én még egy hétig doldozok, aztán szabi, majd a táppénz, mert én is veszélyeztetett vagyok. Már alig várom, hogy otthon legyek, mert ez az egész napos ülő munka teljesen kikészít, nagyon nehezen bírom. Nekem sokkal jobb, ha állok, jövök-megyek, vagy ha keményedek, akkor fekszem - amit itt a munkahelyi fapados székben ugye nem lehet :(

De én nem leszek az a 11 óráig alvó, az biztos, hisz már van két gyerekem oviban, iskolában. Úgy tervezem, hogy amíg ők nincsenek itthon, addig megcsinálom a házimunkát, főzök szép kényelmesen, hogy mikor hazaérnek több időm legyen csak rájuk. Munka mellett mindez nagyon nehezen megy már, mert takarítani max hétvégén van időm, abba meg nagyon kipurcanok már, jobb lesz apránként több részletben.

Neked is azt ajánlom, még ha 1. gyermek is, hogy ne hagyd nagyon el magad, utána sokkal rosszabb lesz, főleg ha egy nem alvő bébit kapsz majd, bár kívánom ne így legyen, de akkor is:)

2013. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 7-kor kelek elkészitem a 6 éves fiam, az apukája elviszi oviba, reggelizek és visszafekszem aludni. 10 körül kikecmergek az ágyból :) aztán nekilátok a háztartásnak , ebédnek. De ezt csak az utóbbi pár hétbe csinálom igy azelőtt nem kellett visszakfeküdnöm reggel aludni. Ha nem fekszem vissza akkor aznap elviselhetetlen vagyok a fáradtságtól :( sajnos. 36 hkm
2013. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem dolgozom,bár nagyon szerettem volna.Maximum magnézium mellett is görcsölök.A sürgősségin a papírra azt írták,hogy veszélyeztetett,de nem akarom ezt mondani a terhességemre,azért mégis vigyázok.A vérnyomásom életemben nem volt még alapból 110/70 felett,mióta terhes vagyok sokszor ezt sem éri el,ezt örököltem.Nekem kínzó a fekvés,szeretnék sétálni nagyokat,de begörcsölök.Nem hagyom el magam és az állóképességem nagyon jó.Nem így terveztem,de ha kímélő életmód van parancsolva akkor hiába is nyavalygok.Zavar,hogy a házimunka is gondot okoz már.
2013. máj. 27. 14:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia én most táppénzen vagyok a munkaköröm miatt nem engedett a doki dolgozni, a lányom eddig bölcsis volt de most kiírattam, minden nap 9 körül kelünk a csajszin segít kitakarítani nem minden nap de 2-3 naponta felmosás porszívózás ajtókat lemossuk.... így tervezem várandósságom hátralévő időszakát is eltölteni mert nagyon élvezem és a lányom is :)
2013. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Valószínű a munkahiány miatt csúszott el az alvásom,mert nem fáradok el kellően.Nem szoktam ennyit pihenni.Jó lenne nekem is lurkó aki fáraszt. :-)
2013. máj. 27. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!