Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan kismama...

Van köztetek olyan kismama akinek a nemvárt napja ELŐTT pár nappal menstruáció szerű görcse volt?

Figyelt kérdés
Mondjátok,hogy van ilyen!! Nekem már tegnap óta menstruáció szerű görcsöm van,tudom,hogy lehet,hogy megjön,de nem szokott ilyen lenni és néha bele szúr ..nem is tudom hová,szinte a szeméremdombomnál érzem.Nem szoktam nemvárt előtt napokkal görcsölni!!!

2013. máj. 27. 17:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ha 28 napos lenne a ciklusom akkor pénteken,viszont mostanában 25,26 naposak voltak,szóval tegnap vagy ma. Megpróbáltam jó képet csinálni de nem jött össze.és még a képfeltöltés .hu-t sem használtam,úgyhogy remélem jól küldöm a linket:

[link]


[link]


[link]

2013. máj. 29. 20:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocs , nem voltam gépközelben tegnap. Megmondom őszintén elég homályosak a képek, nem igazán látom.... De ma má r gondolom csináltál másik tesztet , remélem azon már láthatóak a csíkok:-)
2013. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia,igen csináltam többet is ,mert a legelsőn mára jobban látható a második csík,de szerintem ez a Predictor engem is becsapott mint sok más ál pozitívat tesztelőt.Sajnos negatívak a tesztjeim. A héten ma van az utolsó nap,hogy meg kellene jönnie,de még nem jött meg.Még mindíg érzek szurkálásokat. :( Még icipicit reménykedek!
2013. máj. 31. 15:43
 14/15 anonim ***** válasza:
szorítok:-))))) írj majd
2013. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

holnap reggel akartam ellőni az utolsó tesztemet,de ma estére már barnázok,holnapra már szerintem meg is jön rendesen.Kezdődik a következő ciklus próbálkozás :)

köszönöm,hogy szorítottál azért :) szép estét

2013. jún. 1. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!