Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Normális, hogy 27...

Lányok! Normális, hogy 27 hetesen olyan gyenge vagyok, hogy még vásárolni sem tudok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 04:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is a 27. hétben vagyok, szerintem normális. Én is gyengének érzem magamat, hamar elfáradok, délutánonként alszok egy órát mostanában megint, mint ahogy visszatért az is hogy éjszaka többször ki kell mennem pisilni. És általában hajnali 4 kor kelek, 1-2 órát ébren vagyok, ha tudok visszaalszok, de nem mindig sikerül.
2013. jún. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából ez az az időszak a terhesség alatt, amikor az ember legjobban tele van energiával, később sokkal rosszabb lesz. A vasad rendben van? Én azt megnézetném azért, mert szerintem nem teljesen normális, hogy ennyire gyenge vagy.
2013. jún. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kb.ebben a terhességi korban voltam hulla,sokszor felkelés után még órákig az ágyban feküdtem,mire rászántam magam,hogy kikeljek. Vásárlás? Kizárt volt,mindig hétvégén mentünk,amikor a párom is ráért. Aztán furcsamód,ahogy egyre közeledtem a szüléshez,hirtelen több lett az energiám. 33.héttől vasat szedtem,de sokszor elfelejtettem,így nem hiszem,hogy csak emiatt. Teljesen normális,hogy fáradt vagy,sajnos ez ilyen is tud lenni. Ne csüggedj,használd ki ezt az időszakot,pihenj,amennyit csak lehet!:)

Boldog babavárást!

2013. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szedjél céklakapszulát szerves vassal! Gyógynövényboltokban lehet kapni! Valóban a vérszegénység miatt lehet az ember fáradtabb! Töltsd fel a vasraktáraidat, mert a baba is ebből fog "élni". A szülés után is könnyebben regenerálódsz, ha a vérképed rendben van!
2013. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen lányok! Mindenki válasza nagyon fontos nekem.

Vasat szedek minden nap, nem hiszen, hogy attól lenne. De ha valamit csinálok, máris elfáradok és állandóan pihennék.

2013. jún. 2. 11:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Tisztára én is így érzem magam, kedves 1-es és 3-as válaszoló. Ugyanez. Tegnap le kellett feküdnöm aludni este 8-kor, felébredtem 2-kor, kiírtam a kédést, aztán visszaaludtam és 8 kor keltem. Most meg megint gyenge vagyok és cask aludnék.
2013. jún. 2. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:

ez természetes kérdező. Valaki jobban bírja, más kevésbé. Én az utóbbi csoportba tartozom, első gyermekemmel én sem tutam vásárolni menni, mert mindig rosszul lettem.

Most 18 hetes vagyok és ugyanez, sőt rosszabb szerintem. :(

Tegnap sétálgattam a plázában a barátnőmmel és kb. 10 méterenként le kellett ülnön. Nagyon zavar, mert a vérképem jó, vasam tökéletes, mégis gyenge vagyok és sokszor vagyok az ájulás szélén.

2013. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kedden töltöm a 27.hetet.És hát néha nagyon rosszul vagyok,minden bajom,fáj mindenem.Vasam rendben,rendesen szedem a vitaminokat.Úgy hogy nem vagy egyedül ezzel.
2013. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a változékony időjárás sem tesz jól a szervezetnek. Hamarosan a 3. trimeszterbe lépsz. Egyre nagyobb a baba. Ha nem vagy kirobbanó formában ne csodálkozz. Azért ne hagyd el magad, sétálgass, egyél sok gyümölcsöt, nem lesz jó ha hagyod magad meggyengülni, elég nagy dolog előtt állsz, amire bőven kell energia.
2013. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!