Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki dohányzik?

Figyelt kérdés
Az esetleges viták elkerülése érdekében leszögezném hogy én nem dohányzok. Viszont ma amikor jöttem el a háziorvostól majd összeestem a döbbenettől kb 30 hetes lehetett a kismama és úgy füstölt mint a gyárkémény, hát hadd ne mondjam nem szoktam ítélkezni de ezen megdöbbentem ráadásul egymás után elszívott 2 cigit. Kinek mi a véleménye a dologról? észrevette a kismama hogy hogy néztem rá. :(
2013. jún. 3. 13:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó elötti válaszoló ez nem szuperanyaság kérdése, van aki meg tudja állni büszke is lehet magára, van aki nem nem szép dolog mindenkinek a magánügye, de szerintem arra is lehet megoldást találni. Ilyenkor szerintem a háziorvos is tud segítséget nyújtani illetve a védőnő. Mindenkinek magánügye hogy mérgezi e a babáját csak legalább ne az utcán tegye mindenki szeme láttára.
2013. jún. 3. 15:46
 22/27 anonim ***** válasza:
Egyébként az még az érdekes helyzet, mikor pl a kórházban várok egy vizsgálatra, vagy akár a játszótéren a nagyobb gyerekeimmel vagyunk, és odajönnek kismamák nagy pocakkal, vagy max pár hónapos babával cigit kunyerálni. És még meg vannak lepődve a válaszon, hogy én nem is cigizek (pedig tényleg nehezemre esik megállni). Mint ha az tök természetes lenne, hogy gyerekkel a hasamban vagy a kezemben fújom a füstöt... A 2. és 3. baba között egy rövid ideig (amíg ki nem derült az új baba), néha rájártam az apjuk cigijére, de még úgy is rossz érzésem volt :S. És qvára nem érzem magam szuperanyunak kedves akárhányadik válaszoló.
2013. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Látjátok! mindenki legyen az aminek érzi magát, nem kell Nektek hurrogni,Igazságosztók:)

A szuperanyaság valóban cinizmus, de nem lehet kihagyni:)

Tud valaki magáról Őszintén írni, egyetlen egy rettenetes tulajdonságot akármit? MOST, CSAK NEMDOHÁNYZÓK ÍRJANAK!

2013. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ajj mindenki elment pedig most olyan kíváncsi vagyok:)
2013. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kedves Dodi anyukája!Annyira imádom acsokit,hogy amikor a lányom elment iskolába a névnapi bonbonjából elvettem 2 szemet.A fiókjában tartja és szemre számolja a tesóinak mennyit adott.Mikor rákérdezett letagadtam h nem én vettem el.Szörnyeteg vagyok mi?:)
2013. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia neeeem:)És miért nem mondtad meg hogy te voltál? Őszintén!
2013. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, rögtön abbahagytam a dohányzást, pedig előtte elszívtam napi 1 dobozzal kb. Utána egy szálat sem, egészen addig, amíg történt egy tragikus haláleset a családban. Akkor elvesztettem a fejem, és néhány napig füstöltem, mint a gyárkémény. Nem igazán voltam önmagam. Amikor észbe kaptam néhány nap után, ismét leálltam.

A babám kis súllyal született, persze egyáltalán nem biztos, hogy amiatt a pár napos cigizés miatt történt ez, de hosszú ideig nem tudtam szabadulni a lelkiismeretfurdalástól, nagyon szégyelltem magam, és a mai napig is szégyellem, de visszacsinálni nem tudom. Szerencsére a babám gyorsan összeszedte magát, és teljesen egészséges kisfiú lett.

2013. jún. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!