Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy néhány nap...

Lehetséges, hogy néhány nap múlva lesz szívhang? 7 hetesen üres a petzsák és az orvos szereint missed ab lesz belőle? Van még remény, hogy lesz baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 17:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
A petezsák mekkora? És szabályos?
2009. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
A petezsák 22 mm és szabályos.
2009. okt. 7. 19:06
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem szabályos a petezsákom, a picim mégis megvan és már szép nagy. Viszont szívnhangom nekem már volt a 6. héten.


24 hetes

2009. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehezen találta meg a babát a doktornő, előszőr a szívverést vette észre, annyira bele volt a méh falába ágyazódva. Remélem nem lesz baj! A petezsák az akkora amekkorának lenni kell, és ha szabályos... az is jó jel. Mikor mész vissza? Esetleg másik doki szóba jöhet?
2009. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a másik 18:48-as vagyok akinek 8-9 hetesen volt szívhang.

Először 5 hetesen voltam majd 7 hetesen,és utána 8 hetesen és akkor volt már szívhang.Mikor mész megint?Mert ha még szívhang nincs is de valamicskének már lennie kéne nem.Valami embrio kezdemény.De ebben nem vagyok biztos.Úgyhogy fel a fejjel.ÉN azt mondom készülj fel mindkét esetre hogy ne érjen váratlanul.Tudom ez a bizonytalan helyzet a legrosszabb,ennél rosszabb nincs is.Kitartást!!!!

2009. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: 7 hetesen neked sem látott még semmit?

Egyébként hétfőn megyek megint uh-ra. Valami kis kezdeményt látott, de azt mondta, hogy az valószínű elhalt.

2009. okt. 7. 19:15
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetes voltam, amikor megtalálta a szívhangot. Nekem volt nagyon benne a méh falában. Szorítok nagyon! Nem biztos ám hogy elhalt!
2009. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap olvastam itt, hogy valaki hasonló helyzetben volt, már épp készült a műtőbe missed abra, amikor mégis kiderült, hogy ott a baba. Nem tudjátok melyik kérdés volt ez, én nem találom?
2009. okt. 7. 19:20
 19/29 anonim ***** válasza:
72%
Én is olvastam, vetélés, 7 hetes... ezt írtam be a keresőbe.
2009. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

19:12-es vagyok.

Nekem is mondta úgy emlékszem hogy már látszik az embrio kezdemény,de azt is hozzátette hogy szívhang ilyenkor még nincs.Hát úgylátszik minden orvos más mert ugye neked már azt mondja hogy fúú így meg úgy míg az én dokim mondta hogy ne is várjuk csak a 8-9 hét körül és így is volt.

Kitartást és ha megtudtál valamit írd meg ok?

2009. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!