Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy néhány nap...

Lehetséges, hogy néhány nap múlva lesz szívhang? 7 hetesen üres a petzsák és az orvos szereint missed ab lesz belőle? Van még remény, hogy lesz baba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 17:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Te azóta hány hetes terhes vagy? Minden rendben van egyébként? A doki mit mondott, hogy miért csak ilyen későn látta a babát?
2009. okt. 7. 21:32
 22/29 anonim ***** válasza:
Az én esetem úgy volt ( még 2007-ben ), hogy a 6. héten lett csak pozitív a tesztem ( addig az összes teszt negatívat mutatott ), a 7. héten már látszott a petezsák, a 8. héten már volt szívhang is ( ekkor azt mondták hogy biztosan később fogant és ezért átírták, hogy még csak 6 hetes vagyok nem pedig 8 ). Ezután minden rendben volt két héten keresztül, amikor egy kontroll uh alkalmával megállapították hogy elhalt a terhességem és másnap megtörtént a műszeres befejezés. Még a mai napig is megvisel a dolog, pedig azóta már van egy tündéri 4 hónapos kisfiam. Inkább készülj fel a legrosszabbra és csalódj kellemesen... Én azért szorítok Neked!
2009. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


én írtam a 09-18, 13:41-es választ. Ezt kerested?

Mi van veled azóta?

2009. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

20:29-es vagyok.

Azóta 35 hetes babás vagyok.És a pocakfájásokat és volt már jóslóm is leszámítva jól vagyunk.A doki nem mondott konkrétat hogy miért ilyen későn várjuk a szívhangot.Tudod az egyik doki azt vallja már 6-7 héten kell lennie míg egy másik orvos mint az én esetemben azt mondja csak 8-9. héten.Ez változó.Úgy mint az is változó hogy kinek mekkora a babája x terhességi héten.Érted amit írni akarok?Nyugodj meg én azt mondom az már jó jel ha azt mondta hogy lát embrio kezdeményt.

2009. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én vagyo akinek volt két missed ab műtétje. Az a baj hogy nem csak szívműködést nem lát nálad a doki, de még nincs embrió vagy szikhólyag sem. Legalább ezeknek kéne már lenni. De csodák azért még vannak. Nekem is mind a két műtét elött csináltak még uh-t de hiába. Neked is fog több doki is csinálni uh-t ne aggódj nem fognak csak úgy megműteni. Törvény van rá hogy csak akkor műthetnek ha másik doki is rámondta az okét.
2009. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Ha kiváncsiak vagytoka történet folytatására, leírom:

Ma voltam a dokimnál, megvizsgált és mindent rendben talált. Elküldött ultrahangra, mert ő azt nem csinált, és ami a lényeg szinte azonnal megtalálta az embriót, igaz még csak 6 mm. 2 napja a másik szonográfus, másik uh-gal legalább 10 percig vizsgált, de nem talált semmit. Ez a mostani elég morci volt, ha kérdeztem is valamit, szinte letromfolt, azt mondta, hogy még szívhangot is hiába keresni, pedig tudta,hogy már 7 hetes vagyok, sőt holnap töltöm a 8.-kat. Hát majd hétfőn megyek megint vissza, remélem addigra nő a picikém is, és már hallhatom is a csodálatos szívdobogását is.

2009. okt. 9. 12:42
 27/29 anonim ***** válasza:
64%

10-07 22:06 vagyok.

Jaaj, nagyon örülök! Majd meglátod, hogy milyen csodálatos érzés mikor meghallhatod a picurka szívverését. Megy a drukk tovább! Majd írd meg hétfőn, hogy mi lett az eredmény.

2009. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Voltál ma orvosnál? Majd irj mi lett az eredmény! Köszi.
2009. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap uh-on és megint üres volt, illetve csak egy átlagosnál nagyobb szíkholyag látszódott. Ma voltam a dokimnál is, aki szintén elküldött uh-ra, ahol megint nem volt semmi. Így sajnos 2 nap múlva műtét. De bizakodom benne, hogy a következő annál erősebb és egészségesebb lesz!
2009. okt. 13. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!