Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2 helyett 6+1 a merete a...

7+2 helyett 6+1 a merete a babamnak, az orvos ram bizta, hogy visszamegyek-e 3 het mulva, visszamenjek?

Figyelt kérdés
A fogantatast tutira tudom mikor volt, mivel elotte, utana nem voltunk egyutt, csak egyszer, szoval nem lehet mondani, hogy "biztos csak kesobb fogant". Kesobb volt a peteeresem, de nem egy hettel, hanem 3 nappal, szoval igy is negy nappal kisebb a baba. Legkozelebb csak a 12 hetes kotelezo UH-ra kell mennem 6 het mulva, addig semmi. Orvosom mondta, ha akarok, ramnez 3 het mulva. Menjek, vagy varjam ki a 6 hetet?
2013. jún. 4. 14:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én biztos visszamennék 3 hét múlva.
2013. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én mennék, még jó!
2013. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A 4 nap "lemaradás" sztem még nem gáz, de hogy megnyugodj, szerintem menj vissza...:-)

Jó egészséget!

2013. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
szívhang volt?
2013. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mondjuk a 4 napból is le lehet még faragni 2-t, mert a csajszik 48 óráig életképesek, persze ezek már csak találgatások, mindenféleképpen menj vissza az orvoshoz, ez nem is szabadna kérdésnek lenni
2013. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
én visszamennék 3 hét múlva,nem bírnám ki 6 hétig
2013. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én pontosan így voltam, mint Te!!! 7+3-nak kellett volna lennem, de 6+2-nek mértek. Én is pontosan tudtam a fogantatás napját, furcsállatm is a több, mint 1 hetes eltérést, de volt szívhang, minden okésnak látszott. Aztán 10 hetesen kiderült, hogy 7 hetesen megállt a fejlődésben, nem is volt már szívhang...missed ab-om volt.

Nem riogatásként, de szerintem menj vissza, amint lehet!!!

Lehet, hogy semmi baj, de ne várj! Teljesen ez volt nálam is!

2013. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hogyne mennél!!!! :)
2013. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én csak azért is mennék, mert szeretem látni az apróságomat. Simán eltudják még ilyen korai szakaszban mérni ezeket a piciket. Nem gondolom, hogy aggódni kellene. ÉS ha szívhang is volt akkor pedig főleg semmi ok az aggodalomra. Én szépségem 6 hetes 2 naposan már egy nagy szív volt.
2013. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Megyek!!! Nekem is volt mar 2 missed ab, ezert is be vagyok egy kicsit panikolva, viszont nem akartam, hogy ugy nezzek ki, mint aki tulparazza a dolgot, ezert nem voltam benne biztos, hogy menjek-e. De egyertelmuen mindannyian javasoljatok, igy megyek. Szoval ez nem tulparazas, ha megyek :)
2013. jún. 4. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!