Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2 helyett 6+1 a merete a...

7+2 helyett 6+1 a merete a babamnak, az orvos ram bizta, hogy visszamegyek-e 3 het mulva, visszamenjek?

Figyelt kérdés
A fogantatast tutira tudom mikor volt, mivel elotte, utana nem voltunk egyutt, csak egyszer, szoval nem lehet mondani, hogy "biztos csak kesobb fogant". Kesobb volt a peteeresem, de nem egy hettel, hanem 3 nappal, szoval igy is negy nappal kisebb a baba. Legkozelebb csak a 12 hetes kotelezo UH-ra kell mennem 6 het mulva, addig semmi. Orvosom mondta, ha akarok, ramnez 3 het mulva. Menjek, vagy varjam ki a 6 hetet?
2013. jún. 4. 14:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. És tudom, hogy ez semmit sem ér mert ilyenkor az ember azt hiszi ez most már örökre így marad és soha nem lesz babája. De hidd el az idő minden sebet befog gyógytani! Nálunk a családban több esetben is előfordult, hogy megállt a pici szíve, és azóta mindenkinek már egészséges gyermeke van. Vigyázz magadra, élvezd a párod társaságát és hidd el idővel minden meg fog oldódni.
2013. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

jaj,nagyon sajnálom, együttérzek veletek..:'((

Most biztos elnyom mindent a fájdalom, és a veszteség érzése, és ennek így is kell lennie, arra próbálj gondolni, hogy a természet biztos nem véletlen csinálta ezt így, lehet nagyon beteg lett volna, vagy ilyesmi...


Csak az idő segít majd, és akkor majd újult erővel nekiugrotok, tartsatok ki, kívánok mielőbbi gyógyulást testileg, és lelkileg!

2013. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam, aki írta, hogy ugyanilyen adatokkal rendelkeztem, hogy pont ennyivel volt kisebb a terhesség és pont akkora volt az én babám is:(

Nagyon sajnálom, ami történt, látod, a mi esetünk is igazolja, hogy nem szabad félvállról venni, amikor pontosan tudod, hogy mikor fogant és mégis kisebb.

Nekem ma 1 hónapja, hogy volt a műtétem. Neked lesz?

Ha nem akarod, nem írod meg, de hol állt meg a fejlődésben? Nekem 7mm-esen. De csak a 10. héten vettük észre, amikor a dokihoz mentem.

Kitartás!

2013. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!