Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2 helyett 6+1 a merete a...

7+2 helyett 6+1 a merete a babamnak, az orvos ram bizta, hogy visszamegyek-e 3 het mulva, visszamenjek?

Figyelt kérdés
A fogantatast tutira tudom mikor volt, mivel elotte, utana nem voltunk egyutt, csak egyszer, szoval nem lehet mondani, hogy "biztos csak kesobb fogant". Kesobb volt a peteeresem, de nem egy hettel, hanem 3 nappal, szoval igy is negy nappal kisebb a baba. Legkozelebb csak a 12 hetes kotelezo UH-ra kell mennem 6 het mulva, addig semmi. Orvosom mondta, ha akarok, ramnez 3 het mulva. Menjek, vagy varjam ki a 6 hetet?
2013. jún. 4. 14:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nem írtad volt e szívhang
2013. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én szerintem még 3 hetet sem bírnék ki ilyen szituban. Menj vissza, annál rövidebb ideig aggódsz.
2013. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
4mm-es baba, szivhanggal, szabalyos petezsakkal.
2013. jún. 4. 15:41
 14/23 anonim ***** válasza:
Én 2 hét múlva legkésőbb visszamennék, pláne ismerve az előzményeket.
2013. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én voltam, aki szintén missed ab-os. Nekem is pontosan 4mm volt a baba, szabályos petezsákkal és szívhanggal.

Voltak vizsgálataid eddig a missed ab-ok miatt? Nekem "csak" egy volt, de nem is szeretnék többet. Nem is hittem, amikor a dokim 10 hetesen mondta, de igazából éreztem, na meg mint írtam fura volt az eltérés a korban.

2013. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" vetélésem volt, szerencsére műtáti befejezés nélkül. Végig aggódtam az első 12 hetet, mert a mostani aprómmal is véreztem, de semmi baj nem lett. 6,7,9,12 hetesen mentem UH-ra 12. hétre egy egész albumra való képem volt róla, annyiszor vissza kellett mennünk mert mindig volt valami gond. Aztán 13 hetesen kaptunk egy baba szívhang figyelőt azóta azzal itthon is tudom ellenőrizni az apróságomat, de lassan növekszik a pocakom is és ez is meg nyugtató. Meg persze túl vagyunk a bűvös 12. héten így már viszonylag teljesen megnyugodtam és tudom élvezni a terhességet. A 12 hetes Uh előtt viszont naponta akartam volna tudni, hogy minden rendben a picimmel. Természetes, hogy aggódsz, nincs ezzel semmi baj. Az, hogy 3-4 hetente ránéznek teljesen természetes, még csak nem is a túl parás kategória szerintem. Menni kell mindig dokihoz mikor van lehetőség.
2013. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem voltak nagyon vizsgalataim, csak egy kromoszoma vervizsgalat nekem es paromnak. Az jo lett.
2013. jún. 4. 17:45
 18/23 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy azért ne úgy legyen, ahogy velem történt, de azért megírod majd, ha voltál újabb uh-on? Addig is próbálj ne idegeskedni, az sem tesz jót!
2013. jún. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Elmenetsz szerintem is csak hogy megnyugtasd magad!

Nekem pl.amikor először nézték UH-n 7 hetes 2 naposnak kellett volna lennem ehelyett 5hetes 5 napos voltam. Nem mondtak rá semmit nem is ilyedtem meg hogy gond lehet. Most vagyunk a 36.hétben :)

2013. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Megallt a szive a babanak.
2013. jún. 22. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!