Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltak vegyes érzéseid a...

Voltak vegyes érzéseid a terhességedről? 3. Babánkat várom, aki véletlen baba, és még mindig vegyesek az érzéseim. Pont eldöntöttük hogy nem lesz 3. , mikor kb egy hónap múlva terhes lettem.

Figyelt kérdés
Párom örült neki,én viszont sírtam,mert tudtam hogy el vetetni nem tudnám,így lesz mégegy gyerekem.Még most sem érzem felkészültnek magam egy 3.gyerekre,és lelkiismeret furdalásom van,hogy talán a baba érzi ezt.Haragszom magamra,amiért nem úgy várom őt mint a testvéreit vártam.Ugye őt is ugyanúgy fogom szeretni?Volt valaki hasonló helyzetben?
2013. jún. 4. 17:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok kedves válasz adók.Nem tudom olvassa e majd valamelyikőtök,de gondoltam ïrok,hogy hogy is vagyunk immár 5en.2013 10 22-Én megszületett az én tündéri kislányom,aki az én nevemet kapta(egyébként én is 22.én születtem.Iszonyú nehéz szülés volt,indították is,mert nem mozgott a baba.41.hétre született 3650 grammal,3szor volt bele bújva a köldökzsinórba.A kislányom a kiköpött hasonmásom.Imád engem,és én is őt.Szülés után nagyon sokat sírtam,bocsánatot kértem tőle amiért nem vártam az elején.A legnagyobb szerelem a miénk.Csodálatos kislány!!!!
2015. júl. 25. 18:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok mi ujsag? Most mar eltelt 4 ev es nagyon ersekes lehet ezt neked visszaolvasni.
2017. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!