Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan dolgozzam fel a babám...

Hogyan dolgozzam fel a babám elvesztését?

Figyelt kérdés
22 hetes terhesen sajnos elhalt a babám. Mivel nem fiatal terhesség volt meg kellett szülnöm... A szülésnél nem láttak semmi okot,megfelelő nagyságú volt,várjuk a szövettan eredményét,hátha kiderül valami. Van valakinek ehhez hasonló sajnálatos története? Ha igen,igazából az érdekelne,hogy tudtak-e mondani valami magyarázatot az elhalásra. A lelki oldalát nem is említem,iszonyú fájdalmas!
2008. jún. 20. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet ilyenkor mit mondani.Sird ki magad.Én is igy jártam de nekem a 10.héten halt el a magzatom.Engem mütöttek,ami talán nem annyira drasztikus.Nekem is elküldték szövettanra,semmit nem tudtak mondani.Orvosom azt mondta,valami bejuthatott a méhlepényen keresztül.Lelkileg(ennek 3honapja)nem igazán tudok helyre jönni.Probálom terelni rolla a gondolataimat,de nehéz.Számplgatom néha hány hetes is lennék már.Ugyérzem,csak a következö tudná valamennyire feledtettni.Mert elfelejteni,talán sohasem tudom.Légy erös,gyászold meg,utána csak a másikra gondolj.Szüksége lesz az erödre,és a lelkiállapotodra föként.Sok sikert kivánok.
2008. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Szia. szerencsére nekem még nem volt ilyen rossz élményem, egy hónapja próbálkozunk csak a férjemmel. tényleg nagyon sajnálom, ami veled történt és sok erőt kívánok, hogy túljuss ezen a nehéz időszakon! fel a fejjel!
2008. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
az rtl-es palotás petra is hasonlóan járt, ah jól emlékszem. nagyon sajnálom! kitartás, nemsokára boldog anyuka leszel, ez adjon erőt!
2008. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
látogass el az www.angyalokszulei.hu -ra.
2008. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szíja!Nagyon sajnálom ami veled történt.Az lesz a legjobb ha ki sírod magadat.Én is igy jártam 9 hetes pócak babámat vesztettem el.2 éve volt,és még mindig fáj.Én akkor jól kisírtam magam,nem tudtam következö babára gondolni.Pedig szerintem az lenne a legjobb ha minnél elöbb terhes lennél,hidd el segitene.Én 2 év után mert azt mondani,hogy most meg próbálom,rosszul tettem akkor kelett volna mikor azt a 3 hónapos türelmi időt letelt.Most megint terhes vagy pont 22 hetes,és minden reggel arra ébredek görcsbe a gyomrom mózog-e a babóm.Ezt a csapást egy nő sem tudja feldolgozni,elfogadni csak próbál tovább élni mind eddig.Én nagyon együtt érzek veled!Vigyázz magadra,és legyél erőss!!Üdv:Zsuzsa
2008. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincs szo h kifejezzem mennyire lesujtott az eseted borzasztoan sajnállak.DE mi történt bevéreztél v minden okés volt és az Uh-on vette észre a doki?
2008. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az együttérző válaszokat! Sokat sírok,de ez még igazából csak pillanatnyilag enyhíti a fájdalmamat. Én is úgy gondolom,hogy a következő baba tudja feledtetni ezt a szörnyű története,de elfelejteni sosem fogom! 3 hónap után hajrázunk,remélem több szerencsével járunk és egészséges babánk fog születni!
2008. jún. 20. 20:01
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi panaszom,se görcs,se vérzés,csak másfél nap alatt nem éreztem egyetlen magzatmozgást sem... Bementem ultrahangra,és ott már csak a lesújtó hírt közölték:se mozgás,se szívhang Nem kívánom senkinek azt a "pár" percet...
2008. jún. 20. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Én az 5-dik válaszadód vagyok!Örülök,hogy minnél elöbb meg próbálod a babát megint.Figyeld meg mirre ő kibujik a pócakodból már ráfogsz koncentrálni nem a multra.Most pihenj sokat mert kell a következő bébynek az erőd!Próbálj elmenni párpoddal nyaralni,és kikapcsolodni,és gondolj arra 3 hónap,és újból pócaklakó lesz a pócakodban.Egyet ne feled nem TE VAGY A HIBÁS AMI TÖRTÉNT!Nem szabad hibáztatnod magad!!Nagyon vigyázz magadra,és gondolj mindig a jövöre!!Üdv:Zsuzsa
2008. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia, át tudom érezni a helyzetedet,bár én nem vetéltem el, csak épp' a petezsákon kívűl nem látnak semmit-még.

Viszont nekem lenne egy kérdésem: a párod hogy dolgoz(t)za fel? Az enyém már ettől kikészült, pedig még nem tudunk semmi biztosat. Bár inkább a biztos rossz, mint a bizonytalan. Remélem hamarosan siker koronázza az együttléteiteket! Talán kicsit enyhül majd a fájdalom! Egy kalappal! :-))

2008. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!