Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt gyümölcsnap?

Terhesség alatt gyümölcsnap?

Figyelt kérdés

Szerintetek 20 hetes kismamának lehetne heti 1 nap gyüminapot tartani?

Pénteken töltöm a 20.hetet és megpróbálnám.

Nagyon el vagyok keseredve már 7 kg híztam nagyon sok :(

Pedig nem eszek sokat tényleg.

168cm-mel 53kg-ról indultam és már 60 vagyok.

Volt akinek megállt ez az iszonyat mértékű hízás vagy ez után már sokkal gyorsabban jönnek kgok?



2013. jún. 12. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Múltkor én is gondoltam erre a gyümölcs-napra, igaz én nemsokára, pár hét múlva megszülök, de őszintén szólva nem tudnék egész nap csak gyümölcsöt enni. Nekem hiányozna a csirkehús, egy kis rizs, vagy másféle köret.
2013. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az eper és a banán pont az a két gyümölcs, amiben rengeteg a szénhidrát.

Természetesen, nem tiltott, hiszen eperszezon van, és még mindig jobb választás epret csipegetni, mint csipszet vagy csokit. :)

Azért gyümölcsnapot ne tarts, felesleges lenne. Inkább kevesebb fehér kenyér, tészta, péksütemény. Sőt, még a 100%-os gyümölcslét sem szabad túlzásba vinni.

2013. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sztem inkább minden napra oszd el a kalóriákat, jobban jársz. Pl. a tízórait és az uzsonnát váltsd ki gyümölccsel. Reggelire kell a teljes kiőrlésű kenyér, felvágott sajt, zöldség! A cukorszinted nem fog nagyon ingadozni. Ebédre is jöhet a husi és zöldség (rizs, durumtészta, krumpli) és inkább a vacsi legyen lájtos.

Sajna ezt most át kell vészelni! Nekem is kevés az a mozgás, amit napi szinten csinálok, de hát ez van! Majd utána behozom! Most inkább élvezem, hogy "lustizhatok"! Ne aggódj, visszafogysz majd szülés után! Nekem már kétszer sikerült... remélem most harmadszor is fog! :)

2013. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!