Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek, ha a 15 éves...

Mit tennétek, ha a 15 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 18:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
38%
úgy írogattok egy 15 éves lányról, mintha felnőtt lenne... mi az hogy nem vállalok felelősséget érte? 18 éves koráig igenis téged vesznek elő akármi van és igenis felelősséget KELL vállalnod érte!!! arról nem is beszélve hogy egy 15 éves KISLÁNY teste sincs arra felkészülve hogy megszüljön egy gyereket. a másik fele meg mit fog tanítani a gyerekének? igen kislányom te is szüljél nyugodtan 15 évesen, én is azt tettem... jézusom ti elvagytok tájolódva, és csodálkozunk hogy ilyen ribik a 14-15-16 éves lányok, ha ilyenekkel nyugtatják őket hogy jaj nem baj ha szülsz 15 évesen, meg elviszlek pszichiáterhez.. azt hiszem nem hogy pszichiáterhez nem vinném, de az összes szál haját is kiszaggatnám.
2013. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
43%
Én akkor is hiszek benne, hogy nevelés kérdése is, hisz én sem feküdtem le senkivel 15 évesen még csak eszembe se jutott.
2013. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%
A hajánál fogva rángatnám abortuszra.
2013. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
32%
Mert, ha megvered utólag, akkor az megoldás... Nem vagyok eltájolva. Felvilágosítom. Engem szigorúan neveltek és én is úgy fogom őt. 18 évesen veszítettem el a szüzességem 1 éves együttjárás után. Nem az én lányom lesz az, akiről a kérdés szól, ebben biztos vagyok. Mert nem adom meg a lehetőségét a több órás filmezésnek kettesben 15 évesen a barátjával. 15 évesen nagyon járni sem kell senkivel, nemhogy szexelni. De ha teherbe esik, akkor nem fogom pátyolgatni, akkor nézzen szembe azzal, amit tett! Döntse el, mit akar csinálni és élje úgy az életét, hogy felfogja, mekkorát hibázott. Attól, hogy kopaszra tépkeded, még terhes marad!
2013. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%

"Én akkor is hiszek benne, hogy nevelés kérdése is, hisz én sem feküdtem le senkivel 15 évesen még csak eszembe se jutott."


TE lehet, hogy nem feküdtél le, de ez nem feltétlen a nevelés eredménye, hanem vagy nem voltál (elég) szerelmes, vagy nem vagy/voltál elég érett hormonálisan, vagy egyszerüen csak nem vagy szenvedélyes tipusú, esetleg nem volt barátod.


NEM te vagy a mérce mindenki számára, más embernek más a vémérséklete, más helyzetbe kerül, stb.


Mellesleg lehet valaki terhes akár eröszak miatt is.

2013. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%

Én nem is akarok mindenkinek mérce lenni. Nekem bőven elég ha a lányom normális lesz.

Azért akit nem a tv nevelt fel az nem esik teherbe 15 évesen. Abba a szülő is baromira hibás ha igen.

2013. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
32%
A lányom nem lenne terhes 15 évesen,és igenis a gyerek nevelésén múlik,és a szülő-gyermek kapcsolaton,én is voltam szerelmes mégsem szexeltem 15 évesen. De így elméletben kihordaná megszülné és örökbeadná,abortuszra nem kényszerítem a gyerekem de felnevelni sem szeretném az unokám.ugyanis 15 éves gyerekre mégsem bízhatok egy gyereket.
2013. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
6%

Igenis nevelés kérdése a dolog. Egy 15 évesnek nem kellene a szexen járjon az esze. Ha a szülő megfelelően foglalkozik vele, akkor más irányba lehet terelni. Ebben a korban éltem ki alkotói énemet, festettem, rajzoltam, ruhákat terveztem.


Egyébként nem az ő dolga eldönteni, hogy mit akar, ez az anyja döntése. Véleményem szerint 18 évesen sem érett valaki az anyaságra, nemhogy 15 évesen.

2013. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok. Nem terhes a lányom , nincs is lányom. Ez csak egy feltett kérdés, kíváncsiságból kérdeztem, egy amerikai sorozat (tini mamik) nézése után. :DD

Én is a szülői neveléssel értek egyet. Ha a gyereket úgy nevelték ,akkor nem lesz terhes. Szexelhetnek, de akkor védekezzenek!

2013. jún. 21. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!