Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek, ha a 15 éves...

Mit tennétek, ha a 15 éves lányotok bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 18:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk a tini mamikba 17-18 évesekről van szó, az sem jó de azért egy fokkal jobb.
2013. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Szexelhetnek, de akkor védekezzenek!"


Ebben ELVILEG igazad van, csak ugye semmilyen védekezés nem 100%-os, baleset mindig történhet.

2013. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%
22-es... semmi sem biztos csak a halál, de akkor legalább valami kis remény van benned, hogy nem cs*sztél el mindent a nevelés során és volt annyi esze hogy védekezik, arról már nem igazán tehet hogyha nem hatásos a módszer, vagy épp kilyukad a gumi, akkor higgadtabban kezelném a helyzetet és szépen megbeszélném vele hogy sajnos muszáj elvetetni több okból is....de ha úgy belevág a lecsóba hogy meg se próbál védekezni azt hiszem jót ne várjon tőlem, szerintem 1 évig nem engedném sehová, nemhogy pasi közelébe...bár én is úgy gondolom, hogy aki normális nevelésben részesült és foglalkoztak vele, beszélgettek vele nem tesz ekkora hülyeséget, mindenki arra fogja hogy dehát én jól neveltem csak a társaság ahova került az iskola stb... ez a rossz szülők mentsvára... ki lehet iratni a gyereket átvinni máshova ez nem magyarázat szerintem.
2013. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos ha már így alakulna,megbeszélnénk a dolgot.Elvinném abortuszra és támogatnám mindenben úgy ahogy csak tudom! :(
2013. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Jajj 22...ezt te sem gondolhattad komolyan.


Szex után meg kell nézni a gumit, hogy lyukas-e.


Megteszik? Nem hiszem.


Ha már lyukas, menjenek 72 órásért.


Ezt sem sokan teszik meg.


Ez nem védekezés melletti teherbe esés, hanem ugyanúgy felelőtlenség.


A gyógyszert meg rendesen kell szedni, ha kihagy pár szemet, az SEM védekezés melletti teherbeesés.


Igen, van aki teherbe esik rendes szedés mellett. DE ez nagyon ritka, de itt minden 10. tini TERHES.


Százalékos arányban csak 0.02 századdal több az esély teherbe esni fogamzásgátló mellett, mint ha valakit elkötnek!!! Szóval... ennyit erről.

2013. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
21%
Csak úgy csendben megkérdezem: akik lepontozták azokat, akik úgy gondolják, hogy nevelés kérdése egy ilyen helyzet elkerülése, azok milyen szülők?!
2013. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
92%
Nos...remélem, hogy a 15 éves lányom majd nem fog azzal hazaállítani, hogy várandós. Én valamivel 17 éves koromban veszítettem el a szüzességem, a hugom kb. 16,5 volt. Mind a kettőnket felvilágosítottak otthon, nagyon jó nevelést kaptunk. Pontosan tisztában voltunk azzal, hogy mi a védekezés, hogy inkább csekkoljuk a gumit és anyu íratott fel a nőgyógyászával esemény utáni tablettát is, biztos, ami biztos (igen, a nőgyógyásznak elmondta, hogy a lányának lesz, szükség esetére). Én most 30 vagyok, a gyerekem 9 hónapos, szóval nem volt baleset tini koromban. :D Szerintem nem az a jó nevelés, ha homokba dugjuk a fejünket és egyszerűen nem veszünk tudomásul azt, hogy a lányunk majd igenis lehet annyira szerelmes, hogy lefekszik valakivel. Az nevelés kérdése, hogy mérlegeljen és tényleg akkor tegye meg, amikor késznek érzi magát, megfelelőnek érzi a fiút, stb...ne pedig buliból egy bozótban (volt anno olyan ismerősöm, aki sajnos ilyen módon veszítette el a szüzességét...igaz őt a szülei mindentől tiltották). Én remélem, hogy olyan kapcsolatom lesz a lányommal (és a többi majdani gyermekemmel), hogy meg tudjunk beszélni ilyen dolgokat is, legyen akkor bizalma irántam és akkor én elégedett leszek. :)
2013. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%

Na akkor en vagyok a masik veglet. engem bizony nem vilagositottak fel, a szexrol sosem beszeltunk otthon, sot a menstruaciorl sem(a hugommal is en beszeltem amikor szukseges vol), mindemellett nen kaptam rossz nevelest,csak ez valahogy kimaradt.17 evesen vesztettem el aszuzessegem, gumi nelkul eszembe sem jutott volna kozel engedni a fiut..osszesen ket fiu volt az eletemben, a masodik a ferjem. ket eves a kislanyunk, ha eleg idos lesz, en fel fogom vilagositani, azert ez hianyzott az eletembol..

egyebkent a tarsasag sem huzo ero..az enyemben eleg sokan fuveztek, engem egyszer sem tudtak rabeszelni, hogy kiprobaljam, sot mg arra sem, hogy asszisztaljak az o szivasukhoz..ez csupan hozzaallas kerdese..


ha a lanyom 15 evesen bejelentene, hogy terhes, ketsegbe esnek,nyilvan megkapna a fejmosast, es a haragszom rad-at,de nem tepnem ki a hajst, mert pont semmit sem ernek vele..kezen fognam, elvinnem dokihoz, allapitsa meg tenyleg terhes-e, majd megkerdeznem, o mit gondol..abortusz ellenes vagyok, de egy 15 eves gyereknek nem valo gyerek...en 25 evesen is alig birtam az ejszakazast, a lanyom 8 honapig egyaltalan nem aludt,avgy maximum fel orat...total kikeszultem, osszeomlottam, ezt nem birna egy tini..ha a megtartas melett dontunk, segitenek neki, mast nem is tehetnek, az en gyerekemrol van szo, nem lokhetem el magamtol!

27 eves, 21 hkm

2013. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
15 èvesen a mai lanyok igenis gondolnak a szexre es regen is gondoltak ha tetszik ha nrm. Szerencse kerdese is hogy terhes lesz e. Sztrm normalis ember is donthet rosszul. Nem bàntanàm, van elèg.baja
2020. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!