Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. gyerek után volt aki...

3. gyerek után volt aki elköttette magát mikor szólt a dokinak hogy szeretné?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt kell megbeszélni és szólni, mert ki kell vmi papírt tölteni. Én szóltam előtte, de mivel természetes úton szültem ez nem jöhetett szóba. A császárosoknak ilyen szempontból szerencséjük van, mert egy füst alatt azt is megcsinálják.
2009. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a 3. születése után néhány hónappal újra elkezdtem menstruálni. Szóltam a dokinak, hogy 39 évesen én úgy gondolom, hogy a magam részéről mindent megtettem a népesség fogyása ellen...

Ő meg közölte, hogy vagy előbb kellett volna jönnöm, vagy majd visszatérünk rá, mert 6 hetes terhes vagyok :-)))

A 4. születése után, ahogy rá tudtam bízni másra másfél napra, megcsináltattam. Altatásban végezték, ezért kellett bent maradni egy éjszakára.

2009. okt. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm is megcsináltatta a harmadik baba után. Simán ment minden.
2009. okt. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyukam utanna csinaltatta meg.De sajnos neki nem jol sikerult (bar ez tobb mint 25 eve volt).Azota sokat fejlodott az orvostudomany.

En orulok, hogy nem sikerul tul jol neki :D

Van egy 11 eves hugim :D

Mara biztos ez is tokelesedett.Vagy csak nala nem voltak jok a feltetelek nem tudom.

2009. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!