Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen korai még összepako...

30 hetesen korai még összepakolni a kórházi csomagot és azt a ruhát előkészíteni, amibe hazahozzuk a babát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem korai. Ha van időd és kedved hozzá akkor pakold össze. Ne történjen de bármi történhet! Rossz kapkodni... Addig csináld meg amíg sok energiád van.
2011. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 30 hetesen pakoltam össze.Inkább előbb mint később.
2011. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem korai, sőt jobb is.

Én 32 hetesen kezdtem megtölteni a táskát, időközben ki-kiszedek pár cuccot, ami még rámjön, mert az itthoniak között már nincs ilyen.

Írtam egy listát róla, mi kell még, egyedül a szoptatós melltartó várat magára, a hétvégén vesszük meg.

Nem biztos, hogy a párom itthon lesz, mikor eljön az idő, nekem így nyugisabb, hogy tudom, csak fel kell kapnom és menni.

:))

2011. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem a táskába pakolnék, vagyis pakoltam, haenm egy polcot kiürítettem, és oda raktam a cuccainkat. Ott jól átláttam, és kéznél volt. Konkrétan táskába 37 hetesen raktam be. Addig legalább nem gyűrődik, és azért csak jobb, ha szellőzik még 2,5 hónapot a cuccaid.
2011. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az alapvető dolgok legyenek összekészítve. Veled ne történjen meg, de én 34 hetesen bekerültem a kórházba. Jó volt hogy nem kellett még ezzel is kapkodnom. (szerencsére csak a 38. hétben született a kiscsaj)
2011. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok 34, de a-tól a zetig mindent bepakoltam, mert ilyenkor már megkezdődik a visszaszámlálás.

Nem árt az, ha egy helyen van minden, főleg, ha nem tudja hirtelen ki utánad vinni.

Nálunk is ez a helyzet.

Párom vidéken dolgozik, az ország másik végén, ha csak másnap tudna hazajönni, elnézegelődhetnék mikor kapnám meg a cuccaimat.

2011. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem korai:)


Az elsővel a 25. héten pakoltam, mert nyílni kezdett a méhszáj és a doki javasolta, hogy pakoljak össze, nehogy váratlanul rohanni kelljen... 40+1 voltam, amikor befektetett terminus túllépés miatt:)


A másodikkal a 9.héten pakoltam. Vetéléssel ijesztgetett adokim, majd koraszüléssel, mert 1111 lett a cgm. Ezt az elkészített csomagot hónapról hónapra átpakoltam:) Merthát az elején nem készítettem babaruhát, utána pedig más más babaruhákat pakoltam, az évszaktól függött minden. A vége az lett, hogy 40+4 naposan befektettek és a 42. hét elején indították a szülést. Szerinted addig hányszor pakoltam át a csomagot? :D

2011. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!