Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nőgyógyász meg tudja...

Egy nőgyógyász meg tudja állapítani egy nőről, hogy 3 hetes terhes? (valójában 1 hetes)

Figyelt kérdés

azért valójában,mert az orvosok a fogantatás pillanatát úgy veszik, hogy akkor már 2 hetes terhes a nő. (elég hülyeségnek hangzik)

Szóval a nőgyógyász egy rutin vizsgálat során meg tudna állapítani egy ilyen korai terhességet?



2013. jún. 25. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Tehát az utolsó havi az egyetlen biztos pont. Hogy értsd.
2013. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Petezsakot sem lathat ilyenkor meg.
2013. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem állapítanak meg semmit, méretek alapján úgymond jósolnak, hiszen semmi más biztos adat nincs, mint az utolsó mensi időpontja!
2013. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha a menses után esetleg rögtön (1-2 napon belül)peteérésed,illetve tüszőrepedésed volt és persze éltél nemi életet, akkor elméletileg a 3. hétre talán pont be tud ágyazódni a megtermékenyült petesejt. ekkor bár látni nem fog semmit még az orvos, DE már meg tudja állapítani a felritkulást méh falán, ahová beágyzódott. ez tapasztalat, mert nekem is ez volt. de persze visszahívott 2 hét mulvára, hogy lássuk mi a helyzet.és mondta is, hogy nagyon korai vagyok és hogy ez még nem terhesség, majd ha kimaradt a menses + eltelt 2 hét.
2013. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3 hetesen talán már elkezdődött a beágyazódás, de még biztos h nem fejeződött be. Szerintem ez még nagyon korai h bmit lásson a doki.
2013. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!