Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek aki kevesebbet...

Szerintetek aki kevesebbet hízik annak a pocakja sem lesz olyan nagy?

Figyelt kérdés
köszi
2013. jún. 27. 14:03
 1/10 A kérdező kommentje:
kevés alatt max 7-8 kg-ra gondolok....
2013. jún. 27. 14:04
 2/10 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, 2 kilót híztam, és mindenki legalább 6 hónaposnak néz. Szerintem nincs összefüggés.
2013. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs, 32. hétben járok és 7.5 kg van rajtam, vékonyabb vagyok mint ilyenkor az első terhességemnél de a pocakom egy centivel meg nagyobb most... én se értem.
2013. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi összefüggés nincsen!

Én konkrétan fogytam a terhességem alatt, mert az első trimesztert végighánytam, az utolsóban nem bírtam enni a sok gyomorsavtól. 2 kg-mal voltam több, mikor szülni mentem, mint mikor teherbe estem. Persze nem voltam sovány a terhességem előtt, szóval nyilván volt miből, de arányos voltam, és inkább körte alkat vagyok, tehát a hasamra nem szoktam hízni.

Ennek ellenére a pocakom óriási volt!!! 6 hónaposan már mindenki kérdezte, hogy nemsoká szülök ugye? Az utolsó hónapban már tényleg majdnem gurultam, azóta is elszörnyedve nézem a fotóimat, hogy mekkora hatalmas volt a hasam, mindezt úgy, hogy a doki azt mondta átlagos baba lesz, 3300-3500 g körül. El is kerekedett a szeme, mikor megszületett az én kis tündérkém a 4150 g-mal és 58 cm-rel!

Szóval a baba méretei inkább mérvadóbbak :)

2013. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát én is alig híztam (inkább semmit), mert ráadásul 160 g-os diétán vagyok, de óriási hasam van ahhoz képest, hogy a 20. hétben vagyok.
2013. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20. hétbe járok! Fogytam 2 kg-t és már volt aki megkérdezte, hogy még a nyáron meg lesz a tesó?


Nov 9re vagyok kiírva!

2013. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30+4 hetes vagyok a pocakom pedig azért elég nagy +3 kg nál tartok , nincs összefügés a hasnövekedésével a kg növekedése :).
2013. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó voltam a babócám 1752g becsülték
2013. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9kilót híztam, és óriási pocakom volt, sokan azt mondták,hogy ekkorát még nem láttak,de még a szülésznők is megjegyezték,hogy mekkora a hasam.
2013. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés, mert a hízás az elsősorban nem a pocakra megy. A pocak méretét a baba fekvése, mérete, magzatvíz mennyisége és alkati dolgok befolyásolják (pl. mennyire laza a kötőszövet).

Amit a mérleg többletként mutat, az az erekben keringő többlet vérmennyiség, magzatvíz, baba súlya, egyéb visszatartott víz a szervezetben, és ezen felül némi zsírréteg a combon, a csípőn, illetve a melleken. DE a pocakod mérete semmi esetre sem jelent hízást!

2013. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!