Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A toxoplazma tesztet meddig...

A toxoplazma tesztet meddig érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Úgy értem én most 36 hetes vagyok és az elmúlt 2 napban lehetőség volt rá, hogy elkapjam, mert sajnos cica koszt kellett takarítanom. Állítólag ha fertőzött a macska már belélegezve is árt, hiába minden higiéniai óvintézkedés. A teszt viszont kb.3 hét, míg megjön az eredmény, addig talán a baba is meglesz! Egyből fertőz, vagy a 2-3 hét lappangási idő alatt nem jelent gondot a magzatra? Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. júl. 1. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, minél inkább a vége felé jársz, annál veszélytelenebb a fertőzés a babára. Az első harmadban a legveszélyesebb. Amúgy nekem 1 héten belül meglesz az eredmény, a 3 hét fura.
2013. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges,mert kb.2-3hét mire kimutatható.

Addigra már talán meg is szülsz :)

Az eredményre is várni kell majd 2hetet kb.

2013. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell 2-3 hetet várni az eredményre? Én múlt szerdán voltam, és szerdán mehetek érte.
2013. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem sajnos 2 hét volt vagy 10 nap.

Elég sokat kellet rá várnom.

2013. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, minden helyen máshogy van, valahol fizetni kell, valahol nem! Valahol egy nap alatt meg van, valahol meg 2-3 hét! Nem minden laborban csinálják és ha utaztatni kell, akkor biztos tovább tart!
2013. júl. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!