Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszínes vérzés a 28....

Rózsaszínes vérzés a 28. héten, mitől lehet? A doki azt mondta, feleslegesen ne menjek be hozzá.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap előtt elég sokat cipekedtem, mert nagybevásárlás volt, tegnap szintén sok minden vettem, és elég nehéz volt. Aztán tegnap délben elmentem fürödni, hajat mosni, és még akkor sem volt gond. Rá egy fél órára elkezdett nagyon görcsölni a hasam, köldöknél jobb oldalt folyamatosan szúr, és tegnap délután véreztem is. De a vérzés színe rózsaszínes volt.

Felhívtam a dokit, de azt mondta, ne aggódjak, pihenjek, mondta, hogy duplázzam meg a magnéziumot (magne B6-ból szedtem eddig napi 6-ot) és nyugodjak meg. Ha nem javul, hívjak mentőt.

A dologhoz hozzá tartozik, hogy 3 császárom volt eddig, valószínűleg nagyon vékony a mehfal.

Szerintetek mi lehet ez?

A pici mozog rendesen, de keményeek, görcsölök...


2013. júl. 4. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező minden rendben volt veletek utána? Remélem igen!
2013. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm kérdésed, igen, minden rendben volt.

Szeptember 24-én született meg a kicsi, császárral, teljesen egészségesen. :-)

2013. okt. 26. 12:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülök neki! Gratulálok és jó egészséget Nektek! :)
2013. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :-)
2013. okt. 28. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!