Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtok/használtatok az...

Használtok/használtatok az autóban övterelőt? Bevált?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 16:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kihasználtam! 7 hetesen édesanyám unszolására megvettem. (Persze a Brendonban- "buta, boldog kismama :D) Most 36 hetes vagyok és még mindig naponta használom. Kényelmes, egyszerű és biztonságos. Nagyon ajánlom ha sokat vezetsz vagy utazol. Én simán viszem magammal akkor is ha valaki más vezet.
2009. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

N ap mint nap vezetek. Nem használok, nem is hiányzik. Bőven a pocim alatt van így is az öv.

33km

2009. okt. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Brendonban vettem, 10.000-ért amikor megtudtam, hogy úton van a kisfiam. Mindenképpen kell!!!! Bár ma már nem vezetek - 35 hetes vagyok - de az anyósülésen is ugyanolyan fontos használni. Hogy miért?: Van egy barátnőm, ezelőtt kb. 3 évvel kismama lett. Mentek a városban a férjével kb. 60-nal, anyós ülésen ült. Valaki hirtelen megállt előttük nekik is hirtelen fékezni kellett, sima övvel volt bekötve. Akkora nyomás érte a babát, hogy nem élte túl. 9 hetes volt. Ezért van az, hogy ahogy megtudtuk, hogy babónk lesz, rohantam a Brendonba. Egyébként a barátnőm azóta, 25 hetes kismama.
2009. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze lehet azt mondani megint, hogy 10 évvel ezelőtt, meg anyáink idejében sem volt övterelő, mégis jártak autóval a kismamák és megszülettünk, de mekkora volt akkor a forgalom?

Ugyanezt el lehet mondani sok mindenre, pl. légzésfigyelőre, terhesvitaminra is.

Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel mi volt 5-10 évvel ezelőtt, most van ilyen lehetőségünk, hogy ezekkel a tuti eszközökkel óvjuk a babánkat és ha meg is tudjuk venni (övterelő 1800-2200 ft!!!!!!) akkor miért ne?

Higgyétek el megéri!!! Gondolkodjanak el rajta azok a kismamik is, akik nem használják. Kívánom nekik, hogy ne történjen semmi baj út közben, de mi van, ha mégis??

2009. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

en hasznalom, 3000 ft-ert vettem hasznaltan az express. hu-n. sajnos napi 80 km-t kell vezetnem a munkam miatt es nekem nagyon bevallt, mar az elejetol kezdve hasznalom. az igaz, hogy csak nadraggal tudom hasznalni, de amugy sem vagyok egy szoknyas tipus. ugyhogy en mindenkeppen ajanlom minden kismamanak, nem egy olyan nagy osszeg az a par ezer ft-a baba biztonsagaert.

egyebkent, ha valaki ugyes es van otthon varrogepe meg tudja maganak varrni, csak jo eros anyagot kell hasznalni!

boldog babavarast mindenkinek! 18+6 km

2009. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! :)

Boldog babavárást, babázást kívánok! :)

2009. okt. 18. 09:37
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Használtam, egyszer tényleg szükség volt rá egy majdnem balesetnél a blokkolásnál. Úgy is használtam, hogy nem én vezettem. Most is használom épp. 5 ezerért vettem vaterán anno, megéri. Később, ha nem kell, el is lehet adni, erre mindig van vevő. Én ha nem használom, valakinek biztos mindig kölcsönadom.
2009. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen és Igen:))Muszáj,nem akartam bajt a sima övvel és hiába kisváros de sok az őrült,úgyhogy öv nélkül sem.:)Olcsón megvettem vaterán és kész:)


Ada és Abi

2009. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én is öv párti vagyok. Mi 10 hetesek voltunk mikor megvettük a Brendonban. Akkor már éreztem, hogy nem kényelmes az öv. Ahányszor autóba ülök - akár én vezetek, akár anyósülésen vagyok - mindig használom és nagyon-nagyon kényelmes. Én csak ajánlani tudom mindenkinek. Tényleg a biztonság az első.

Boldog babavárást, 29 hetes kismama

2009. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem használtam. Ugyan olyan lentre tudtam csúsztatni az övet mint ha övterelőt vettem volna. Na meg annyi pénzt kiadni egy kis szar anyagért. 39+6 hetes vagyok, még ma is vezettem és nem az öv okoz gondot, hanem a nadrágom nyom, pedig kismami nadrág.
2009. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!