Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fogadok szülésznőt az...

Ha fogadok szülésznőt az végig ott van az ember a vajúdás alatt is?

Figyelt kérdés
Csak mert épp olvastam valahol,hogy egy lány egyedül volt az orvosok nem figyeltek rá egész nap senki nem volt vele de ha fogadott volna szülésznőt akkor nem lett volna egyedül?Akár egész nap ott lett volna vele?
2013. júl. 8. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen jobban jössz ki mint ha dokit fogadnál


velem majdnem végig ott volt (leszámítva a pisi és evés szüneteket:-)

doki összesen 3x volt bent de nem vizsgált meg csak rákérdezet h minden rendben van e

2013. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem szinte végig ott volt, bár csak 6 óráig tartott a szülésem. Biztos vagyok benne, hogy ha tovább tart, akkor is végig velem lett volna.
2013. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első szülésemnél nem túl sokat volt bent. Gyanítom, volt neki éppen másik kismamája is, aki akkor szült. Sokkal korrektebb lett volna, ha szól, és hív maga helyett egy másik szülésznőt, és akkor neki fizetek.


A második szülésemnél másik szülésznőt kértem fel, teljesen más volt! Végig ott volt, segített ahol tudott.

2013. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem fogadok szülésznőt!

Amúgy szerettem volna, de akörnyezetemben levő nemrég szült is,erőseim/barátaim rossz véleménnyel voltak.

3-nál bent sem volt, egynél bent volt, de semmit nem csinált, mindig elment.

Én a Szent Imrében fogok szülni, ahová 2 kísérő mehet be.

Anyukám volt bent már szülésnél, és a doki mondta neki mit csináljon.

Pl: köldökzsinór elvágása, vajúdásnál segített, törölgette lent, stb.

Szóval nekem a párom és az anyum lesz bent.


28+3hkm

2013. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4.


Én is a Szent Imrében szültem, ahogy írtam, felemásak a tapasztalataim. Aki a második szülésemen volt bent, őt egyébként szívből tudnám ajánlani.


3. voltam

2013. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fogadtam, de még nem szültem. Kérdeztem, hogy mennyiért vállalja, de nem mondhatnak összeget, annyit kell adni amennyit érdemel. Ha nem lesz velem eleget akkor kap egy jelképes összeget és kész. Így nem bánom meg hogy fogadtam még ha nem is végzi túl jól a munkáját.
2013. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nem értem ha valaki felfogad egy szülésznőt miért nem megy el:((Akkor mondja azt,hogy nem ér rá vagy bármi

2013. júl. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!