Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből a hőgörbéből lehet baba?

Ebből a hőgörbéből lehet baba?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 11. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, mivel azt sem tudjuk milyen az alaphőd, így ez édes kevés. A hőd fent van, ahogy elvileg kell. És fent is marad menziig. Ha nem jön meg tesztelj, az többet segít terhesség meghatározására, mint a görbe.
2013. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.am tegnap kellett volna megjönnie.
2013. júl. 11. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
ezzel a görbével sajnos nem:S nem emelkedett sokat a hőd:/ megfog jönni
2013. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egész biztató a görbéd... Bár a rendszer rossz helyre húzta az ovulációdat... Biztos bezavarta, hogy nem a ciklus elejétól mérted a hődet... Ezért írta az egyik válaszoló, hogy nem emelkedett eleget a hőd...
2013. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd, mivel a hőd fent van (bár jobb lett volna ciklus elejétől mérni), és az ovu után (vélhetőleg) a görbe alapján már eltelt 14 nap, és még mindig fent van a hőd, így én ellőnék egy tesztet a helyedben.
2013. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos még csak kezdő vagyok,nemrég kezdtem el mérni a hőm.tesztet még nem tudok csinálni mert ami itthon van az csak menzi késés után 3 nappal mutat pontos eredményt,majd csak esetleg holnap tudom megcsinálni.
2013. júl. 12. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:

A 15. napon kezdted el mérni?

Amúgy szerintem igen, szépen fenn van a hőd, a 37,1-2 azért elég magas, gondolom PM túlműködésed meg nincs, az utalhatna még magas alaphőre. De akkor meg nem lenne a 15. nap körül 36,3-4. Az ovud vmikor a 16-18. nap körül lehetett.

2013. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg baba lesz ma reggeli hőm 37,0 volt.
2013. júl. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!