Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis? Volt rossz...

Amniocentézis? Volt rossz tapasztalat? Vetélés? Nagyon félek! Telki magánkórházban csináltattad már?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én ott csináltattam.Én nem féltem,és maximálisan megbíztam a dokiban.Nagyon rossz lett az integrált teszt eredményem,ráadásul elmúltam 35 éves -1:120 a kockázat Down kórra-és felajánlották az amniot(a Bolgárkerék u.-i Diagnoszikai Központban csinálták a tesztet,Neked is?)Szval így kerültem a Telkibe,Keszthelyi doktorhoz.Odaértünk,bejelentkeztünk,és onnantól mindig figyelt ránk vki.A doki vér profi,és bármit kérdezel mindenre válaszol.A párom végig fogta a kezem,5 perc volt az egész.Nem fájt-ŐSZINTÉN mondom-inkább kellemetlen.Nem is adtak fájdalomcsillapító szurit,mert a doki mondta,h minek szúrjon 2x(és igaza volt)Utána kaptam egy szobát,és jött a szoba picnér(!)h válassza reggelit az étlapról.A párom itt is velem volt,TV-t néztünk,dumáltunk stb.Kb.3 órát pihentem,utána mentünk haza.Ez szerdai nap volt,azon a héten pihentem.Péntek este hívott a doki,h gratulál,a baba egészséges.Ma már 17 hós,és igazi kis kópé.Azon gondolkozom,h a következő babánál már egyből elmegyek amniora,csak nem mindegy,h 170 ezer ft-ot,vagy csak 5 ezret kell fizetni...

Az én ismeretségi körömben kb.4 kismamának csinálták meg,mindenkinek egészséges volt a babája,és meg is maradtak.Szval ne aggódj,csak pozitívan!

2009. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak pozitívan! Biztos nem lesz gond. Viszont tudd, hogy a vetélés kockázata 1:100-hoz.
2009. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, tudom a kockázatot, de sajnos nekem még mindig kisebb a vetélés kockázata, mint a Down-é, ugyanis 1:35-höz lett. Nagyon félek! Holnap du. fogja szintén Keszthelyi dr. megcsinálni nekem is az amniót. Ez legalább jó hír, hogy a párom is bent lehet. Köszi! Nagyon rossz az arány, de azért bízom, bár nehéz....
2009. okt. 19. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezthetem,hogy a 12. heti uh milyen lett?Tarkóredő illetve orrcsontot látták?
2009. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, látták. Orrcsont rendben volt, nyaki redő: 2,2.
2009. okt. 19. 20:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az első válaszoló vagyok.Mi történt veletek azóta?
2009. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia első válaszadó! A lehető legrosszabb.... El sem jutottunk a Telkiig, mert a genetikai tanácsadáson csináltak egy ultrahangot, és kiderült, hogy már 2-3 hete halott a magzat. Szóval 18 hetesen meg kellett szülnöm egy halott gyereket. A diagnózis: hygroma, ami azt jelenti, hogy egy nagyon nagy ciszta, ödéma volt a kicsi tarkóján. A 12. héten csináltak ugyan nálam ultrahangot, de sajnos elég haldokló ultrahang készülékkel. Lehet, hogy akkor ha máshova megyek , akkor nem kell átélnem ezt a szörnyű fizikai fájdalmat, mert még könnyebben elvették volna.. De hát ez már a múlt. Túl vagyok rajta testileg, lelkileg pedig az idő fogja megoldani, ill. egy egészséges baba.
2009. okt. 27. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nagyon nagyon sajnálom,ami Veletek történt!Teljes szívemből kívánok nektek mihamarabb egy egészséges babát,aki feledteti Veled ezeket a nehéz és fájdalmas heteket!Minden jót!
2009. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kÖSZI!
2009. okt. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!