Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-20 hetes kismamik hogy...

17-20 hetes kismamik hogy érzitek magatokat? Volt már aki átesett a 18-heti uh-n?

Figyelt kérdés
Én most pénteken megyek uh ra már nagyon várom sok idő telt már el a 12. heti uh óta és már nagyon hiányzik hogy láthassam, mostanra már sokat mocorog remélhetőleg a fiúnk mert azt mondták hogy fiú gyanús egy lány után jól is jön :) nagyon sokat ficánkol a kis drágám, imádja a palacsintát attól mindg nagyon aktív :D Ti hogy vagytok meséjetek kicsit hogy élitek meg a terhességet pontosan mikorra vagytok kiírva, hogy érzitek magatokat? Én december 21. re vagyok kiírva de remélem egy napot ráhúz mert akkor lesz a szülinapom és akkor ő lenne az én kis karácsonyi és szülinapi csoda ajándékom :)
2013. júl. 16. 07:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én dec.18-ra vagyok kiírva, és jövő héten megyünk szerdán (már 18+6 hetes leszek--> annyira vártam már az UH-t kicsit jobb lett volna előbb). Én azt szeretném ha 14-én érkezne apukája szülinapján. Nagyon nagy ajándék lenne, de a 18. is az meg más okból. Nagyon jól érzem magam, és egyre erősebben érzem a mozgását. ÉLVEZEM NAGYON :D olyan kis aranyos. A nemét nem tudjuk még, de mindegy is mert első baba lesz.

Mindenkinek boldog babavárást!

2013. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves 9 es válaszoló nagyon remélem ha találkozunk akkor te fogod túlhordani és nem én koraszülni :D örülök hogy ennyien vagyunk és mindenkinek pozitív volt az eddigi idő amit a babója a pociba töltött. Akkor élvezzük a babavárást mindenkinek kellemes hónapokat, ja és a lényeg ki mikor kezdi a szobácskát csinálni? mi már megvettük a kiságyat (amit persze a lányom már kipróbált) :)
2013. júl. 16. 13:14
 13/16 anonim ***** válasza:
5 ös válaszoló vagyok,nekünk nem kell túl sok mindent csinálnunk,mivel egy szobában is lesznek.A lányom most kapott leesésgátlós kiságyat ,így a rácsos ágy felszabadult:-))A holmikat pedig most kezdtem átpakolni,h legyen egy rendszer és a kicsinek is legyen majd hely.Pár dolgot azért majd kell vennünk ,de azt csak a vége felé tervezzük,főleg azért mert addigra már reméljük,h tutira mondják a nemét(vásárlás miatt)Mindenkinek boldog babavárást:-))
2013. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos a rácsos ágyat ki kellett dobni mert eltörött így vettünk a csjszimnak egy körbetámlás gyerekágyat és a picinek meg a kiságyat ilyen pelenkázósat :D
2013. júl. 16. 14:09
 15/16 anonim ***** válasza:
ezek szerint a 9-es, a kérdező és én a 6-os is a sote2-n majdnem egy időben szülünk? :) én örülnék, ha a babám tartaná az időpontot:)))
2013. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez szuper tényleg mind a 3 an a sotén szülünk és decemberbe :D
2013. júl. 16. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!