Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

20 hetes kismama vagyok, de még nem érzem, hogy mozog a babám. Miért lehet?

Mindenki 14. és a 17. hét között írja, hogy érzi. Igaz, hogy az első babám, de már nagyon várom.

2007. szept. 25. 10:33  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Én a 22 héten éreztem először a kicsit, de még akkor is gyengén. Aztán erősödött a mozgása. Mozog ő, csak te nem érzed. Ne aggódj érezni fogod előbb utóbb, ne foglalkozz azzal, hogy valaki már ilyen korán érzi a mozgását.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2007. szept. 25. 10:58 Privát üzenet
Szerintem ha az eddigi eredményeid remdben voltak és az ulthangokon sem láttak semmit akkor biztos hogy nincs baj. Hamarosan érezni fogod szerintem. De ha komolyan aggódsz kérdezd meg a dokidat vagy a védőnődet.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2007. szept. 25. 10:59 Privát üzenet
Az elso babat mindenki kesobb erzi,hiszen nem is tudod mit kell erezni.En is mar a huszon tul voltam,mikor biztos voltam benne,hogy ot erzem!A harmadikat viszont mar 14 hetesen ereztem!:)

# 3/3Időpont 2007. okt. 2. 03:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek elég ha oscillococcinum-mal, C-vitaminnal, gyakori kézmosással és kézfertőtlenítéssel, a nagy tömegek kerülésével védekezek az influenza ellen? Nem biztos hogy...
17 hetes cukorbeteg kismama vagyok! A betegségem nem a terhesség alatt alakult ki. Merckformin XR 500 mg-os tablettát szedek, este 1 szemet. Minden orvos mást mond! Ti mit...
7hetes kismama vagyok, Panadolt lehet szedni fejfájásra?
Gyermek születése után az "apa" eltiltható a gyermektől, ha azzal fenyegetve lenne a kicsi testi épsége? A körülmények miatt. Még kismama vagyok.
Ugy erzem mintha szetfeszulne a mehem, nem gorcsol csak olyan nyomo feszito erzes, normalis ez? 13 hetes kismama
Hogyan tudok apasági pert indítani és mivel jár? Tapasztalatok? Kétségbe esett kismama vagyok.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!