Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes kismama vagyok és a...

34hetes kismama vagyok és a párom tegnap este bejelentette hogy elköltözik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5éves kislányunk is de én most úgy érzem nem bírom ezt így már teljesen összeroppantam egész éjjel nem aludtam!!!
2013. júl. 18. 11:04
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom hogy ilyen nehéz helyzetbe kerültél/kerültetek....anyagilag meg fogjátok tudni oldani a jövőtöket ?

Szerintem egyenlőre csak várni tudsz hogy mi lesz ..... sajnos nem láthatunk a fejébe miért gondolja hogy most mennie kell....(főleg ha nincs senkije)...mi az ami miatt épp most döntött úgy ??

Szerintem bele kell valahogy törődni és feldolgozni hogy elment, a babára és a kislányodra koncentrálni.....nehéz lesz nagyon :S

Én a kisfiamnak ezek után nem adnám az apja nevét, inkább választanék vmi mást ami tetszik....bár ezt ugye neked kell tudn

2013. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Beszélj vele mindenképpen!

Hogy vagy kedves kérdező,keményedsz még?

2013. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Szia.Nehéz helyzetben vagy,de most legyél nagyon erős a két gyermek miatt.A pici még maradjon csak bent.Elmúlt a haskeményedésed?
2013. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Eltűntél,majd jelentkezz ,hogy jól vagy e???
2013. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Keményedik most is csak most még bővült egy kis alhasi olyan mindjárt megjön érzés is mellé!!!
2013. júl. 18. 23:50
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem megvan az ilyen pasikról,de most nem ez a lényeg.

Szerintem jól tetted,hogy nem vetted fel neki a telefont,jó ideig ne is keresd még ha nehéz is.Ha szeret ,rá fog jönni,de ehhez egyedül kell lennie. Nálunk ugyan nem a terhesség alatt történt ilyen,de én itt rontottam el...és akkor jött vissza amikor már egyedül is nagyon jól éreztem magam,boldog voltam.Azóta meg együtt vagyunk boldogok,már 3 éve.:) Semmi sem történik ok nélkül...lehet,hogy neki ez a kis szünet kell ahhoz,hogy rájöjjön örökre téged akar. Az persze elég durva,hogy pont most hozta ezt a döntést.

2013. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megnyugodni, gondolj a pocakodban lakó picikére! Próbáld tartani magad előtte, ne hivogasd,stb. Szerintem idő kérdése és át fogja értékelni a helyzetet. Szurkolok!
2013. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen segitőkészek vagytok!!!
2013. júl. 19. 05:40
 29/45 A kérdező kommentje:
Amúgy ma reggel eljött a kislányé hogy elvigye egy kicsit a szüleihez!!!Nem is ez az érdekes hanem hogy nekiállt itt vasalni hajat zselézni,mint ha ez tök normális lenne így!!!
2013. júl. 20. 09:09
 30/45 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen össze van zavarodva,igaz attól még nem helyes amit tesz.Szokott téged keresni?Én azt tanácsolom te ne hívd, keressen csak ő!
2013. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!