Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes kismama vagyok és a...

34hetes kismama vagyok és a párom tegnap este bejelentette hogy elköltözik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5éves kislányunk is de én most úgy érzem nem bírom ezt így már teljesen összeroppantam egész éjjel nem aludtam!!!
2013. júl. 18. 11:04
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Mi újság? Rendeződtek a dolgok? Az én párom is eljátszotta ezt, amikor még nem tudtuk hogy jön a baba... Persze csak azután mondtam meg neki, hogy magától visszajött. (amúgy terveztük a babát). Remélem a te párod is meggondolja hogy mit veszít... Ha magamból indulok ki akkor a bizalmat már sajnos biztos...
2013. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem jött vissza!!!De remélem ha megszületik a pici észhez tér!!!!
2013. júl. 25. 09:49
 33/45 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kerdezo?Visszament mar hozzatok?
2013. aug. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Még nem sajnos!!!De majdnem napi szinten jár ide a kislányhoz és ez majd hogy még rosszabb nekem mert csak fáj utánna a szívem!!!!
2013. aug. 4. 07:55
 35/45 anonim ***** válasza:
33as vagyok.Jaj ez borzaszto!:( Nagyon sajnallak!Remenykedtem benne hogy eszheztert mar..En nem is tudom h mi lenne velem a parom nelkul..:( 38hkm
2013. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon nehéz nélküle....de még reménykedem!!!!Pedig most lenne a legnagyobb szükségem rá!!!!
2013. aug. 5. 21:40
 37/45 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2013. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Minden nap jön,de egy kicsit de még nem jött vissza!!!Sőt majd nem elmondhatom hogy többet van itthon mint előtte!!!
2013. aug. 23. 08:49
 39/45 anonim ***** válasza:

Azért ha megszületik a baba, írd már meg :)

És kíváncsi vagyok, hogy utána mit fog reagálni a párod, hiszen amíg a kórházban vagy csak otthon kellene maradnia pár napig a lányotokkal, na meg szülés után sem ártana egy ideig.

Reméljük, hogy a lehető legjobban alakulnak a dolgok számotokra!

2013. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok nektek :-) Szerintem jó jel, hogy sokat van nálatok, de gondolom neked milyen rossz lehet :-( Nem beszéltetek azóta erről? Nem változott a véleménye?
2013. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!