Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes kismama vagyok és a...

34hetes kismama vagyok és a párom tegnap este bejelentette hogy elköltözik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 3,5éves kislányunk is de én most úgy érzem nem bírom ezt így már teljesen összeroppantam egész éjjel nem aludtam!!!
2013. júl. 18. 11:04
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hívogatom....sőt nem is fogom még lehet akkor sem ha szülni megyek...most hívott 2x de egyszerűen nem tudom neki felvenni a telefont....nem tudok most beszélni vele!!!!gondolom megint jönne azzal hogy ne haragudjak,de így lesz legjobb
2013. júl. 18. 11:51
 12/45 anonim ***** válasza:
82%
Azért ha Ő hív, szerintem felvehetnéd...
2013. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
86%
Talán ha majd nem lesztek mellette rájön hogy szüksége van rátok és mennyire hiányoztok neki. Ha nem akkor meg majd fizeti szépen a gyerek tartást, te meg amit tudsz elmész dolgozni. Mást nem tudsz tenni. Azért megvan a véleményem az ilyen pasikról. Csinál két gyereket aztán meg lelép mert neki túl sok a feszültség. Na szép az ilyen akkor kasztráltassa magát.
2013. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen meg kell nyugodnod! Mindkét gyereked miatt! Sajnos sok mindent nem tudsz tenni. Ahogy már írták előttem, lehet, hogy hamar rájön a párod, hogy mekkorát hibázott, és visszamegy bocsánatot kérni. Ha meg nem, akkor is össze kell szedned magad! Legyél erős, a gyerekeidnek szükségük lesz rád!!
2013. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
90%
Szia.Tudom min mész át,engem is el hagyott a párom mikor terhes voltam a kislányunkkal,pedig orvoshoz jártunk,hogy babánk legyen,tehát akarta a gyereket.14Hetes voltam amikor hazajött a munkából és azt mondta,hogy nem érzi azt amit kéne,és elmegy.Aznap elköltözött.Sokszor jött hozzánk,érdeklődni a baba felől,de az apaságit nem akarta aláírni.Mindebben a jo anyjának hatalmas szerepe volt.Eközben discoba járt,szórakozott,egy idő után már orvoshoz sem jött velem,én meg bosszúból nem mondtam meg neki a baba nemét.Aztán szülés előtt 3héttel azt mondta,hogy hiányzom neki,szeretne visszajönni hozzám.1Hét múlva alá írta az apaságit,de még utána 1évig nem költöztünk össze.Ennek lassan 4éve.Most várjuk a 2.babánkat,akit ő akart a legjobban.De nagyon nehéz volt a terhesség egyedül,és mire megszoktam hogy egyedül vagyok,visszajött.Nem olyan semmi sem mint régen,a tüske sokszor bök,főleg hogy ismét várandós vagyok.Szerintem a te párod is csak meg ilyedt.Ha szereted légy türelmes,szerintem visszamegy hozzátok.Sok erőt,kitartást.
2013. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.Nagyon sajnálom. Nekünk 4 éves a lányunk, most 27 hetes vagyok. Tegnap a babamozin vettem észre, hogy a férjem bepánikolt kicsit. Akartuk a babát, de az elsőnél is bepánikolt. De addig nem hagytam békén, amíg be nem vallotta,hogy igenis fél. Mindenért aggódik. Aztán este nézegette a baba képét, és egy kicsit sztem megnyugodott. De miért költözött el? Szerintem hagyd, hogy megmagyarázza!Vedd fel a telefont, ha bírod. Sok erőt hozzá!
2013. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
86%

A 34. héten a kismamának éppen férfihisztire van szüksége.

Próbálj meg erőt gyűjteni, és beszélni vele. Döntse el, hogy támaszod lesz-e, vagy sem, mert ez neked jóval nagyobb erőpróbát jelent, mint az ő kis ijedelme. Reméljük van valami logikus magyarázat a viselkedésére. Ez a "bepánikolás" dolog múljon el nála gyorsan, legyen férfi. Itt most nem ő a főszereplő.

2013. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
De nem tudja ő sem megmagyarázni!!!Én meg most aggódom egy kicsit mert elég feszítős a pici a pocakban és fájdogál is néha!!!Lehet baja ha most születne meg???
2013. júl. 18. 13:10
 19/45 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor már nem valószínű,h nagy gond lenne ha megszületne,de próbáld meg abba hagyni az idegeskedést(tudom nagyon nehéz),de az biztos nem lenne jó, ha megszülnél!!!Nyugalom a gyerekek érdekében gondolj rájuk
2013. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
38%
OLYAN NINCS, hogy a sírástól beindulna a szülés!!!!
2013. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!