Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora súlygyarapodás megenge...

Mekkora súlygyarapodás megengedett a 27. hétig? Kell változtatnom étkezésen?

Figyelt kérdés
Arányos növekedés volt a 21. hétig nálam,most viszont 12 kg-ot mértünk.Nem tudom befolyásolja e a 4D-s uh eredménye amikor is két héttel nagyobbnak mérték a babámat,vagy az,hogy rengeteg víz van rajtam.Mozdulni csak akkor bírok ha van energiabevitel,édességet egyáltalán nem eszek,mert nem esik jól,viszont rendes ételt normálisan fogyasztok,és ha megkívánok valamit bármikor, azt megeszem.27 és 28 hét között vagyok. 4D szerint 29 és 30 között

2013. júl. 31. 11:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*Ja már nem én vagyok az utolsó..az anyuka voltam.
2013. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat!Igen,olyan mintha fa lábam lenne vagy inkább beton...

Inkább vizet izom szénsavmentes ásványvizet vagy csapvizet,néha olyat aminek íze van...

Esetleg tudtok olyan zöldségeket,gyümölcsöket amik vízhajtók?

2013. aug. 1. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!