Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti a pelenkázót mennyire...

Ti a pelenkázót mennyire tartjátok fontosnak?

Figyelt kérdés
Elbizonytalanodtam, hogy érdemes e beszerezni. Mármint értem, hogy praktikus, de végül is ha az ágyra leterítek valamit, és azon pelenkázzuk majd a kicsit, az is megfelel?
2013. aug. 1. 17:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
55%

Már bocs a hülye kérdésért:

De a földön pelenkáztad a gyerekedet????Hogyan?Letetted és legugoltál mellé vagy mi?Bocs de el nem tudom képzelni,hogy lepakolok a földre törlőkendőt,pelust meg krémet és ott csomizom ki a gyereket....:/

2013. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
mi olyat vettünk amit csak rá kellett tenni a kiságyra.hajolni nem nagyon tudtam a császárseb miatt igy az ágyon pelenkázás kilőve,mert elég alacsony volt
2013. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%

Itt csak annak a válasza hasznos, aki vett pelenkázót?

Már bocs, de előbb-utóbb úgyis el kell hagyni, mikor még mindig pelenkás lesz a gyerek, mert nyilván 2 évesen már nem a pelenkázón pelenkázik az ember, akkor miért baj, ha valaki egyből a mással kezdi?

2013. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak pelenkáztam jelenleg is a földön pelenkázom. Van egy plédünk azt leterítem, és le teszem a kosarat is (popsikrém, törlő, pelus, játék). Leülök a földbe terpeszbe tett lábbal vagy sarokülésbe és tisztába teszem. Nekem így kényelmes még akkor is ha lepontoztok érte. Nekem nem hiányzik a pelenkázó én így szoktam meg, biztosan rossz anya vagyok emiatt fog biztosan utálni a gyermekem. Ja és mindezt mosható pelenkával csinálom, szóval még egy ok, hogy kiérdemeljem a gyakori kérdések legrosszab anyukája díjat. :D
2013. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%
14-es én nm azért kérdeztem,hogy hogyan is csinálod mert rossz anyának tartalak-e miatt.Félreértettél!!!Csak nem tudtam elképzelni,hogy lehet a földön pelenkázni.Én a pelenkázót szoktam meg lehet nekem ezért furcsa..
2013. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
Na most komolyan valaki mondja már el, hogy mért kell lepontozni azért mert mi nem használunk pelenkázót? Én pontozzalak le azért mert pelenkázót használsz? Mit bánom én, hogy te hol,hogyan, min, mivel teszed tisztába a gyermekedet, tedd úgy ahogy neked kényelmes. Ebben a kérdésben szerintem nincs hasznos vagy nem hasznos válasz, mert mindenki úgy csinálja ahogy neki jólesik.
2013. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2 éves 2 hónapos és a mai napig a pelenkázón pelenkázom és ott is öltöztetem
2013. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%
Mi pelenkázó lapot használunk, azt is a fürdőben. Minden szempontból ezt tartjuk praktikusnak, mi a szobában pelenkázást nem tudjuk elképzelni :)
2013. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%
Engem is lepontoztak..:D 1. válasznál meg fel.Nem kell velük törődni biztosan nincs jobb dolguk....:D
2013. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
Én is le lettem pontozva a kiságyra tehető pelenkázóért....az talán nem pelenkázó??
2013. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!