Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja, ha éjszaka felkelek...

Pár napja, ha éjszaka felkelek pisilni, aztán görcsölök, de csak pisi után? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
másnak i s volt már ilyen? 34hkm
2013. aug. 11. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlóan van! De én nem utána görcsölök hanem amikor pisilni kell!De van hogy nem bírok megmozdulni pár másodpercig,aztán csillapodik és utána megyek pisilni és aztán már jó!!!De hogy ez mitől lehet......azt nem tudom!

Talán a baba nyomja a hólyagot és az fáj,hiszen már nagy és ott körül helyeszkedik el!36hkm

2013. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggodj,nekem is volt szerintem teljesen normalis.

Nagy a baba,elnyomja kozbe telitodik....marmint a holyagod

El is mulik miutan konnyitessz magadon,nem? Par masodpercig kellemetlen es annyi.

Ha sokaig kell visszatartsd is ugyanez a helyzet.

2013. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen , pár percig kellemetlen csak vagy előtte , vagy még utána is kicsit... köszönöm a válaszokat! már azthittem szülni kell menni még azért hamar lenne
2013. aug. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!