Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen már össze kéne...

34 hetesen már össze kéne pakolnom a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés

Meg vannak a dolgok, csak nincsenek kimosva meg táskába rakva.

Még a babaruhákat sem mostam ki....

Ti mikor készítettétek elő őket?


2013. aug. 13. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,

én a 35. héten csomagoltam össze a nagyját, utána még egy-két apróságot tettem be. Szerintem lassan összerakhatod, legfeljebb beteszed egy sarokba, ahol nincs útban :)

2013. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem ártana....én már megtettem ekkor ,és a babám 36 hetesen meg is született
2013. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana, bizony.
2013. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 37.hétben, elkezdtem már összepakolni a kórházba, de még nincs teljesen kész a csomagom. A tisztasági dolgokat nem raktam még bele, és a köntösömet nem tudom mibe kellene raknom, mert nagyon nagy, vastag szaunaköntös. Még van időd, de azért kezdd el a csomag összeállitását!
2013. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván elvileg van időd,hiszen 40hétre születik a baba (jobb esetben)de gyakorlatilag most már bármikor jöhet,úgyhogy szerintem nyugodtan pakolhatsz....nem kér kenyeret a csomag
2013. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én 90%-os szinten összepakoltam.

babaruhákat már pár hete kimostam. szerintem itt az idő, hogy te is nekiállj :) inkább korán, mint vajúdva kelljen pakolásznod.

36 hkm

2013. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:-)
2013. aug. 13. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:

4 es minek nyáron köntös a kórházba ebbe a melegbe ?:)


Kedves kérdező szerintem is pakold be a kórházi csomagot , én 36 héten raktam össze , beraktam a böröndöt a sarokba startra készen áll :).


37+2 hkm :)

2013. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia! Én 28 hetesen mostam ki a babaruhákat és raktam el öket a szekrénybe!! Kb 2hete pedig a táskát is össze raktam!

37hkm

2013. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én csomagomból már csak egy pohár hiányzik. És van egy listám, amit induláskor kell betenni (töltő, papírok, fényképező stb.).

Babaruhákat már kimostam, vasalás alatt állnak. Még kifőzögetnem kell a cuccokat és kész vagyok!


36 hkm

2013. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!