Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még valaki aki állandó...

Van itt még valaki aki állandóan hol ideges, hol sírni tudna, hol a kettő ötvözete és depressziós?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mennyi idő után sikerült baba? Tervezett volt?
2013. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én inkább azt szeretném kérdezni:

- ugye a 7-14 hétben vagy?:)


Igen, nekem volt ilyen!

34hkm

2013. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A babát már nagyon várom, és igen a 11-ik hetet taposom jelenleg.


Nem a baba a gond, cask állandóan sírni tudnék...

2013. aug. 14. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi:)

2. Vagyok!


Ez teljesen természetes dolog!

Lezajlik a fejedben annyi minden! Jönnek a kérdések, a kételyek.

Nem veled van a baj, csak anya leszel:-) természetes aggodalmak!

Az életed most már mással is megosztod, sokkal szebb lesz!:-)

És ha sírni kell, sírj!:-)

Ez mind elfog múlni!!! 12. Heti ultrahangon úgy elérzékenyülsz, hogy csak na:P

Kérj képet, és rakd magad mellé, és amikor rossz kedved van, fogd meg a pocidat és nézd a picike képét:-)


Boldog babavárást!!

2013. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem voltak vészesek a hangulatingadozások, de tegnap egy olyan hülyeségen kezdtem el bőgni, hogy teljesen meglepődtem. Utána meg jól kiröhögtem magam. Párom csak pislogott rám, hogy mi történt. :) Pedig már 19 hetes vagyok.
2013. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kriszti086 válasza:

Szia!Én a 6.-ik héttől a 9.-ik hétig olyan szinten ideges voltam hogy ha a párom csak nem úgy nézett rám ahogy én gondoltam leüvöltöttem a haját,vagy épp semmi nem tetszett amit csinál és szóvá is tettem neki mindent...Nagyon rossz volt.Azóta pedig csak aggódom hogy minden rendbe lesz?Nem túl korai?Mit fogok vele kezdeni???

Pedig tudom hogy semmi baj nem lehet és életünk legszebb dolga lesz csak ezek a hülye hormonok kicsinálnak minket. :) Állítólag nemsokára elmúlnak ezek a dolgok.

Addig is kitartást neked is!! 11km

2013. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!