Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak olyan kismamik/anyukák...

Csak olyan kismamik/anyukák aki 20kg + szedtek fel terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Érdekelne mennyi idő alatt adtátok le, illetve akik még pocakosok hogyan dolgozzák ezt fel.


Nem kellenek a szuper kismamik, akik "csak fogytak".....


2013. aug. 15. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ugyan a szoptatás alatt híztam meg extrémen, terhesség alatt "csak normálisan". engem felvilágosítottak, hogy a tejtermékek is nagyon tudnak hizlalni, amiket várandósan és a szoptatás alatt is jobban fogyasztanak a kismamák. és amióta leálltam róluk, szép lassan lement egy kicsi. és látom a környezetemben is, hogy az az anyuka egyre csak fogy és fogy, aki nem ehet tejterméket

A túlsúlyom egyre jobban zavart, ahogy a gyerek egyre nagyobb lett. figyeltem az étkezésre is, de hiába. mondjuk edzeni nem jutottam el, de nagyokat sétálunk.

azt kell elfogadnod, hogy akármi is lesz, valószínű már nem leszel olyan mint lánykorodban és ne a fiatal vagy gyermektelen nőkkel hasonlítsd össze magad! valószínű az utca embere átlagosnak gondol Téged, csak Neked szembetűnő a változás.

2013. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én kb. 18 kg plusszal mentem szülni (fene sem méregette már a végén), 2 héttel a szülés után annyi kiló voltam, mint teherbeesés előtt. Annyira vizes voltam már a végén, hogy nem volt bokám, viszont a víz gyorsan lemegy.
2013. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ahhh, kedves kérdező pont így éreztem én is!

Mindenhol csak azt olvasni, hogy csak ennyit híztam ,meg már mikor kijöttem a kórházból már akkor kevesebb voltam az induló súlyomnál....


A valóság :57-58 kg-ról kezdtem 81 kg-al mentem szülni!

Most 5 hónap után 64 kg vagyok, de eddig még nem igazán diétáztam, a hasam zavar igazán, mondjuk nekem hatalmas volt kb, mint 3-as ikrekkel...bár csak szerintem vészes, mindeni más szerint ez már semmi.


Ha gondolod küldök neked képet priviben amolyan "akkor és most" :))

2013. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tica0121 ***** válasza:
Szia! Én összesen kb 20-22 kilót híztam. 07.24-én szültem, most járok -17-nél. Pedig nem fogyózok, csak szoptatok. Bár rajtam nagyon sok víz volt, ami kb mostanra mentle teljesen. Engem nem viselt meg, sosem voltam modell alkat, a férjem pedig minden nap elmondta és ma ie elmondja, h milyen gyönyörűú vagyok neki! :)
2013. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!