Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől nem késő a...

Hányadik héttől nem késő a terhességi cukorbetegség kezelése? Diétával vagy inzulinnal...

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sosem késő! A kezeletlen cukorbetegség vetéléshez vezet!

A rosszul kezelt, elhanyagolt cukorbajnak rengeteg szövődménye lehet. Ha veszélyeztetettnek érzed magad ebből a szempontból, vagy van valamilyen tüneted, kérd minél hamarabbi kivizsgálásod!

2008. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy csak tudod kezd el az egészséges, diétás táplálkozást. Nem csak a babára, de Rád is nagyon jó hatással lesz ha csupa könnyű, diétás élelmiszert fogyasztasz. Az egészséges táplálkozás kapcsán van egy nagyon jó kis leírásom, ha adsz mail címet akkor szívesen elküldöm!
2008. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! csak ma tudtam elolvasni a válaszodat. Az e-mail címem: medvegytimcsi@gmail.com, el tudnád küldeni az anyagot? Kis füzetet én is kaptam, de minden ilyesmit örömmel veszek. Előre is köszönöm!
2008. júl. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!