Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fogadott orvosotok van,...

Ha fogadott orvosotok van, akkor mindig a magánrendelésére jártok?

Figyelt kérdés

Milyen gyakorisággal mentek?

Sztk-s rendelésére is mentek, ha gyakrabban kell menni?


2012. aug. 12. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mindig magánra. egy ideje már gyakrabban kell mennem, veszélyeztetett vagyok, de csak a magánra tudok menni.
2012. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én most kértem fel egy doktornőt, de nem tehetem meg, hogy havonta 2-3x a magánrendelésére járjak.

11 e ft/alkalom.

Nagyon gáz, ha az sztk-ba keresem fel néha?

2012. aug. 12. 19:17
 3/15 Anita8401 ***** válasza:

Én is csak magánrendelésre járok de csak havi 1x kell mennem :)

Nekem is egy alkalom egy 10-s :)



23 hetes kismama

2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is magánhoz járok, a trhesség alatt egyszer voltam a magánrendelésén, egyébként folyamatosan a kórházba járok hozzá.
2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Magándokim van. Havi 1x hív vissza. Annyit mondott, hogy az utolsó hónapban, már 2 hetente kell visszamennem. Szeretne sűrűbben megnézni.

Egyébként igen, Ő ad időpontot és mindig a magánrendelésére járok.


Kérdésedre válaszolva: ha Ő ad időpontot neked is mindig, akkor arra "illik" menni. Szóval olyan hülyén veszi ki magát hogy egyik hónapban a magánrendelésre mész, másik alkalommal meg az SZTK-ra?



32hkm

2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Havonta 1x kell mennem,meg is van a szeptemberi időpont. Írt fel gyógyszert, amit nem tudok tovább szedni, ezért mennék most az sztk-ba, mert 1. közel van, 2. nincs havi 22-33 e ft, és most küldött el 4D-s genetikai uh-ra, ami 14 e ft volt.

Szóval nincs ebben a hónapban 40 e ft-om, csak jelezném neki, hogy a gyógyszer nem jó és az uh-on rendben van minden.

2012. aug. 12. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is magánhoz járok de a kötelező vizsgálatok a kórházban vannak.Engem 5-6 hetente hív vissza! A vége felé 35-36 hét körül meg nem kell már mennem mert nst után úgyis megnéz mindig a kórházban.Legalábbis az első babánál így volt!
2012. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is magánhoz járok, havonta egyszer hív, 7 ezer egy alkalom. 32 hetesen voltam nála utoljára, holnap már nst-re megyek, ott már nem kell fizetni.

36+4 hkm (megyeszékhely)

2012. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na de az a kérdésem, hogy havi 2-3x mennétek magánhoz, a fenti esetben?
2012. aug. 12. 19:46
 10/15 anonim ***** válasza:
hát sztem elég ritka ha havi 2-3x kellene menni. az esetleg problémás terhességnél lehet. ha nem jó a gyógyszer, azért nyugodtan telefonálhatsz és esetleg irnak ki másikat amiért elég beugranod, nem fog megvizsgálni 3x egy hónapban, max mondom ha probléma van a babavárásoddal.
2012. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!