Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Gyomorégésre kinek...

Kismamák! Gyomorégésre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Első terhességemnél a hideg tej vált be nagyon, de a mostani terhességemnél sokkal többször ég a gyomrom és a hideg tej nem használ... Rennie-t meg nem akarok minden nap bevenni.


Előre is köszi a tanácsokat!


24 hetes kismama


2010. ápr. 13. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a háztartási keksz és a kétszersült vált be.
2010. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon ég a gyomrom, és csak a Rennie használ.De nyugodtan szedheted, napi 6 db a megengedett kismamáknak.Legalább is nekem ezt mondták.

Boldog Babavárást!

25 hetes km.

2010. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak a Salvus víz!
2010. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kefír!

És figyeld meg, hogy mit ettél, amitől égni kezdett, és azt hagyd ki az étrendedből...

2010. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindegy volt mit eszem és iszom,a vizen kívűl mindentől égett a gyomrom,volt hogy már a bőgés határán álltam annyira.semmi házi praktika nem vált be csak a rennie,az se mindig,volt hogy csak csillapította de már annak is örültem.jó hajas babám is született:)ha hiszel az öregek babonáiba:)
2010. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nálam csak az natúr, itthon készített pattogatott kukorica


nem használt se a rennie, se a tej vagy tejtermék, se keksz


néha a ropi is jó volt

2010. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sos pattogatott kukorica, vagy egy keshegynyi fahej. Nekem ez jott be.
2010. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

tej, banán aztán egy idő után már csak a Rennie azzal keltem, azzal feküdtem mindkét terhességemnél:))


Viszont tényleg mindkét babámnak iszonyat sok haja lett:))

2010. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnos nekem is mindegy, hogy mit eszek, szinte minden nap ég már a gyomrom... :-( De akkor ezeket kipróbálom hátha...

Lehet, hogy most hajas babám lesz (apukája anno az volt), mert a kislányomnál fele ennyit nem égett a gyomrom 2 éve és neki kis szöszi, kevés babahaja volt :-)))

2010. ápr. 13. 13:31
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem sajnos csak a rennie használ.nyugodtan szedheted minden nap.én is minden nap beveszek egyet este lefekvéskor,mert mindíg akkor kezd el égni sajnos.
2010. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!