Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltak valakinek hasonló...

Voltak valakinek hasonló érzései, gondolatai a terhességetek alatt? Van megoldás?

Figyelt kérdés
Egyedülálló kismama vagyok, van egy jó barátom, aki mellettem van, ami jó dolog lenne, csak én éppen most szerettem bele. Ő viszont azt mondja, hogy nem tud rám gondolni máshogy, mert nem az ő gyerekével vagyok terhes, de ennek ellenére történt közöttünk egy-két dolog, ami nem erre utalt, és érzem is, hogy nagyon szeret. Már az is megfordult a fejemben, hogy jobb lenne, ha nem is lenne gyerek, mert akkor boldogok lehetnénk. Tudom, hogy ez szörnyű és biztos meg is van a véleményetek, de ezektől inkább kíméljetek meg kérlek, már így is eléggé bűntudatom van! Úgy érzem, elrontottam az egész életemet, hogy máshogy kellett volna döntenem akkor, amikor még választhattam. Lehet, hogy csak időt kéne adnom neki? Szerintetek még meggondolhatja magát? Nagyon félek, hogy elveszítem! Tudom, hogy a legtöbben azt írnátok, hogy próbáljak megnyugodni mert most a baba a legfontosabb, de egyszerűen nem tudok most erre gondolni. Kaja és alvás elmaradt, csak a sírás van.
2009. nov. 2. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Tudod miben mutatkozik meg, hogy akkor se lenne jó társ, ha baba nélkül "összejöttök"? hogy nem tud a gyermekeddel együtt elfogadni! Nem ő az apja...ugyanmá....hiszen lehet még ő is apa!

2009. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret így is elfogad,ha pedig nem,akkor kár vele vesződni!
2009. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én tapasztalatom az hogy a terhes nők jobban vágynak a szeretetre, megértésre, gyengédségre! A férfiaknak pedig tettszik a terhes nők kisugárzása és csak a szép kismamát látják! Érezzétek magatokat jól együtt! Ne faggasd hogy mit szeretne, majd az idő eldönti! Hagyd kibontakozni...

Csak a szeretetedet, gondoskodásodat és megértésedet add neki és hidd el megtérül. mire meglesz a bab már el sem akar mozdulni mellőletek! Sok sikert a párkapcsolathoz és boldog babavárást kívánok neked!

2009. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak!

Én is úgy gondolom, ha tényleg szeret, akkor elfogadja a babát is!

Ez olyan dolog, mint mikor úgy jönnek össze a párok, hogy az egyiknek már van gyermeke.

Sőt egy babával könnyebb, mint egy lázadó tinivel.

És közös gyerekeitek is lehetnének később.

Ha neki probléma, hogy nem ő az apuka, akkor szerintem nem szeret igazán...

2009. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigieket és, hogy semmi elítélőt nem írtatok! Megpróbálok arra gondolni, hogy most így is jól érezhetjük magunkat, ahogy tanácsoltátok is és később hátha tényleg el tudja jobban fogadni, amikor már nem csak a növekvő pocakomat fogja látni, hanem esetleg érezni is fogja majd a babát. Ha nem tud eléggé szeretni, akkor úgyis el kell fogadnom, már nagyon elfáradtam az idegeskedésben.

2009. nov. 2. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia ne idegeskedj az most sokat árt egyél igál és mosolyogj a baba érzi hidd el ha szeret elfogad babával is főleg ha megzületik és meglátja.Sok sikert és kivánom hogy boldog légy!!!Ha nem fogad el babával nem szeret hidd el ha meg szeret lehet neked 5 baba is akkor is szeretni fog!!!
2009. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak azt tudnám ismételni amit előttem írtak. Ne félj, légy türelmes! Élvezd a terhességet! Az a nő az igazán vonzó, akiről jókedv árad és akiért harcolni kell. Ez az ő harca. Te csak várj, és lásd meg, hogy valóban megérdemel-e? Ha meg kell küzdenie magával, elvekkel, előítéletekkel, annál értékesebb leszel/lesztek számára. Ha nem akart igazán? Ha csak az álmaid vetítetted rá? Idő kell, hogy valakit igazán megismerj...Két kolleganőm van, akiket a párjuk azután hagyott ott, hogy együtt tervezték és akarták a kicsit. Mindkettő azt mondja: semmivel nem pótolható öröm számukra a kicsi, és hogy életük legjobb döntése volt. Remélem Te is boldog leszel!

Drukkolok Neked.

2009. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem tényleg minden jó lesz! Próbálok türelmes lenni.
2009. nov. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!