Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszerűen el sem tudom hinni...

Egyszerűen el sem tudom hinni hogy nemsokára itt lesz a babám, ti is így voltatok? Olyan hihetetlen izgalmas várakozás ez nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én szombatra vagyok kiírva.. várom, hogy mi lesz.. jön e hamarabb vagy majd csak a kiírt után?? :D végülis mind1 csak minden rendben legyen.. :D de már nagyon várom azt a pillanatot amikor a karjaimban tarthatom ... :D
2013. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én péntek 13-ra vagyok kiírva :) Bár már kibújhatna, nagyon várjuk. Visszagondolva tényleg gyorsan elment az idő, de most mintha megállt volna. Nagyon lassan telik az utolsó pár nap.
2013. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok én is elég hihetetlennek látom.

Emiatt félek amolyan túl szép hogy igaz legyen érzés van bennem, de remélem csak én vagyok a hülye. 28.-ra vagyok kiírva szóval még van majdnem 3 hetem elméletileg, de elég nagy a baba valószínűleg nem fogjuk addig kihúzni :)

2013. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem 4,5 éves a fiam és még mindig nem tudom felfogni, hogy ezt a kis tüneményt mi alkottuk a férjemmel! :)

Most próbálkozunk a tesóval!

2013. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A Kisfiam 2 hét múlva lesz 1 éves. És most indultunk be a Férjemmel a szülőszobára. Sosem hittem el amikor anno mondték nekem, hogy majd ha gyerekem lesz megtudom milyen gyorsan megy az idő. Az első 2 hónapot leszámítva repült az idő :( Most meg már megy, és okos nagyfiú. Épp most szervezem az ELSŐ szülinapját :) Kicsit szomorú is vagyok.


Tehát élvezzetek ki minden pilanatot, mert olyan gyorsan elmegy az idő!

Sok sikert a szüléshez! :)

2013. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!