Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október végén szülő kismamák...

Október végén szülő kismamák hogy vagytok? Ti is már nagyon várjátok, hogy megszülessen a babátok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 19:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én gurulós bőröndbe pakoltam mert nem fértem el a sport táskába... :/ A babának nekünk se kell vinni semmit csak majd amibe haza hozzuk azt meg majd az apuka behozza... Mi fogadtunk szülésznőt voltunk bent nála a kórházba megmutatott mindent azt is kiválaszthattuk melyik szülőszobába szeretnék szülni ha épp szabad lesz az, és tőle kérdeztem miket vigyek be mégis,leírtam és ez alapján pakoltam össze! :)
2013. szept. 12. 17:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kell vinni a babának ruhát 4-6 adagnyit. (elvileg 4 napot vagyunk bent) , azzal nincs problémám mit vigyek mert a kórházban kaptam egy listát amit vinni kell, csak hát ez a bőrönd-sport táska választás nehézkes. Mivel vinni kell a babának ruhát, takarót, pelust, popsitörlőt stb. így csak az őszi takarója elfoglal egy fél sport táskát. (ha meg még össze is piszkolja akkor kellene elvileg egy csere is) pelusból is azért egy újszülött elhasznál 6-10 darabot, az a sporttáska másik fele. De szerintem hagyok itthon összetéve cuccokat és azt majd férjem behozza más nap, illetve a szennyest haza hozattatom vele :D Amit a szülőszobára vinni kell csomag még kicsit mindig homályos. Kell oda tisztálkodószer külön? Elvileg csokit, vizet, apának szenvicset lehet bevinni. Szülés előtt le kell fürdeni? Ha megoldható akkor én inkább itthon fürdök le előtte. Vagy szülés után még ott a szülőszobán le kell fürdeni? Na most , hogy feltetted ezt a kérdést elkezdtem gondolkodni milyen sok sok dolgom van még és milyen sok sok dolgot nem is tudok még. :D Na többet már nem pofátlankodok a kérdésedbe :D
2013. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!